Ana Sayfa İletişim

Grand Didyma Otel Hakkında Yapılan Yorumlar ve Şikayetler


Mesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Grand Didyma Otel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Grand Didyma Otel Konum: , Didim - Altınkum, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 2/ 10 (Kötü)

04.09.2017
Kurban bayramı tatili için aile oteli ve fiyatı uygun olması nedeniyle inhores sitesi üzerinden 2 gece 1 yetişkin 276 TL'ye rezervasyon yaptırdım. Rezervasyonum onaylandı hatta oteli aradım resepsiyondan tolga beydi yanlış hatırlamıyorsam teyit aldım sorun yok 2 eylülde giriş yapabilirsin dedi. Ertesi gün sabah otelden arandım otelimiz dolu sizinle konuşan beyefendi yeni başladı yanlış bilgi verilmiş rezervasyonunuzu iptal ettik dediler. Başka tatil sitelerinden otel ararken bu otele denk geldim otelde boş oda var görünüyor tek fark fiyatı 2 geceliği 440 TL bunun üzerine oteli tekrar aradım yerimiz yok sitelerden kaldırmayı unutmuşuz isterseniz size başka otel önereyim vs şeyler dediler kabul etmeyip sizi şikayet edeceğim diyince isterseniz sizin için 1 oda ayarlayabilirim ama geceliği 200 TL den dedi anlayacağınız sadece daha fazla kar elde edeyim daha fazla para kazanayım da müşteri memnuniyeti benim için ikinci planda olsun diyen bir otel gitmeden daha rengini belli eden bir otel kesinlikle ama kesinlikle tavsiye etmiyorum sizin de son dakika başınıza gelebilir fiyatlar artarsa sizde benim gibi mağdur olabilirsiniz..  Sayfa: 1  

Grand Didyma Otel Didim - Altınkum

Şikayet Et