Ana Sayfa İletişim

Club Patio Hakkında Yapılan Yorumlar ve Şikayetler


Mesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Club Patio hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Club Patio Konum: , Didim - Altınkum, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 4/ 10 (Kötü)

mükemmel
biz ailece- 4 kişi- 2004 de gittik- o dönemde tam bir numara hizmet- tesisi- 2 katlı villa lar- lokanta bölümü- yemekler- eğlenceler- tam anlamıyla 1 no. özellikle- marie-güngör-guillaume- serap ve diğer 3 genç- bunların sayesinde çok iyi geçti- tabiki diğer hizmetlileri unutmadık- bana birisi bu çocukların kontak bilgilerini versin- marie-güngör ve guillaumeGayet güzel
Bu yaz temmuz ayında kızımla gittim gayet güzel karşılandık istediğimiz tarz odayı verdiler odalar gayet temizdi ve her gün düzenli temizlik yapıldı. otelde hiç sivrisinek ve karasinek görmedim. sadece arılar var ormanın içindesiniz hiç böcek sinek olmaması mümkün mü bu tür hayvanlardan korkanlar için zaten uygun değil ormanlık alana gitmek. yemekleri de abartıldığı kadar kötü değil hatta salataları gayet başarılıydı. sadece yemek yiyip havuzbaşın da yatmayı düşünenlere göre bir yer değil. doğa mükemmel tesis harika deniz güzel. fikrim tesis doğayı sevenler için ideal yoksa otel havuz açısından bakarsanız şehrin göbeğinde bile bulursunuz bu tarz yerleri ne istediğini bilerek tercih ederseniz bence gayet memnun kalınabilir. önümüzdeki sene tekrar gitmeyi düşünüyorum.şaka gibi bir tatil
Nereden başlamalı, nasıl anlatılmalı bilemiyorum, otele girişten ayrılana kadar tam bir fiyasko.
Resepsiyondan odalara, restoran dan snack ikramlara tam anlamıyla berbat.
Konum süper, yeşillik sessiz bir işletme, fakat müşteri memnuniyeti diye bir kelimeyi hayatlarında duymamış bir yönetim.
Resepsiyonda suratınıza bile bakılmayan bir karşılama ile daha ilk dakikadan "hadi hayırlısı bakalım nereye geldik, neler yaşayacağız" diye düşünüyor insan. Odaya çıkartmak için "ben çıkarmam sen çıkar , ay banane ben gitmem" şeklinde bir konuşma ..
Özellikle bebekli bir aile olduğumuzu belirtmemize rağmen ikinci kattan verilen oda sayesinde bebek arabamızı günde en az 4 kere merdivenlerden indirip çıkartmak zorunda kalarak eşimle birlikte sayelerinde kas yaptık.
Oda ya çıkıyorsunuz ayrı bir hezimet. Musluklardan gelen tuzlu su, çalışıp çalışmadığı anlayamadığınız bir minibar (tabiki boş), havasız ve havalandırma içinde yalnızca bir balkon kapısı, açarsan sinek geliyor açmazsan yanıyorsun. Sonunda 5 gece rutubet kokusu içinde uyuyorsun. Tabi her sabah 06:30 da havlamaya başlayan işletmeye ait köpekleri duymazsanız. Odalarda temizlik diye zaten bir şey beklemeyin, öyle bir şey yok. Oda temizliğinden sonra yatağın üzerine bırakılan çöp kutuları, lekeli havlular ve çarşaflar, paslı kir içinde bir bebek karyolası vs. vs. vs.
Havuz ve deniz işletmede biraz moral düzelteceğiniz iki unsur. Havuzun temizliği tartışılır tabi..
Restoran ve snack ikramlar tam anlamıyla berbat. Kirden görünmeyen tabakları yıkamak için sabahları çay makinesinin başında sıra olan müşteriler görüyorsunuz mesela. Önce tabakları yıkıyorsunuz sonra zahmet edipte getirilirse iki domates alabiliyorsunuz. Domates kasesinin başında bile müşteriler kuyruk oluyor çünkü onu bile bulamıyorsunuz. Yemeklerin arasında ana yemek yok hepsi ara sıcak, onlarda da lezzet ve hijyen yok zaten. Menü sade makarna, ketçaplı makarna, pilav ve her gün çıkan tavuk yemeğinde oluşuyor. Beklentimiz tabii çeşit çeşit salatalar, 5 ? 10 çeşit yemek değil, belki birkaç çeşit ama lezzetli ve temiz. Özellikle bebekli ve çocuklu ailelerin tercih etmemesi gereken bir otel çünkü onlara yedirebileceğiniz hiçbir şey yok.
Snack ikramlar pide ? hamburger ve patates. Ama yapanlar zannedersiniz ki hapishanede mahkûmlara yemek dağıtıyor. Eminim orada bile yoktur böyle bir muamele. Saat 14:00 ? 17:00 arası verilen ikramlar çok çalışan personelin herhalde yorulması sebebiyle 16:30 da son buluyor.
Personel sayısı çok az, yemekler bitiyor koyan yok, masaya oturacaksınız temizleyen yok. Şikâyet edeceksiniz ortada yetkili yok. Wi-fi sadece resepsiyonda çekiyor diye söylenen müşteriye ?biz de aynı dertten mustaribiz yapacak bir şey yok? diye cevap veren bir personel.
Daha okadar çok şey varki ama sonuç olarak 5 gecenin sonunda kahvaltı bile etmeden resmen kaçtık otelden. Stres dolu bir tatili artık sinirden güler halde bitirdik. Verdiğiniz paranın tek kuruşunu bile hak etmeyen bir işletme.
Gideceklere tek tavsiyem kapısına kadar bile gelmiş olsanız dönün?.
harika
iyi yanıda var kötüde ama güzeldi yemekler 10 üstünden 5 deniz 10 üstünden 8 personel harika temiz iyi güzel yani güzelim oteli kötülemeyin21/06/2014 tarihinde temmuz ayı için rezervasyon yaptırmıştım, aynı gün iptal etmek istediğimi söyledim telefonda tamam dendi, tekrar görüştüm iptal işleminiz şimdi yapıldı dendi üzerinden bir hafta geçmesine rağmen iptal işlemim gerçekleşmedi,telefondan aradığımda gerekli yardım ve bilgileri alamıyorum.rezervasyon iptal işlemimin biranönce gerçekleşmesini rica ederim.sy.

Ne kaa para o kaa ekmek. Beklentini yüksek tutmazsan gayet iyi.Biz 3 aile gittik.Çok memnun kaldık.Tavsiye ederim.
HOŞ
Bayramda tüm oteller dolu olduğundan burada kalmaya karar verdik.Yorumları rezervasyondan sonra okudum önce okusam ne yalan söyleyeyim yer ayırtmazdım.Ancak gittikten sonra otelin gayet temiz yiyeceklerinin yenilebilecek kalitede,personelinin ilgili ve güler yüzlü,konumunun şahane[DENİZ VE ORMAN İÇ İÇE) olduğunu gördüm.5 gün gayet hoş zaman geçirdim.Tüm çalışanlara teşekkürlerimle.İyi diyemem
İnternet teki fotoğraflardan yeri beğendim gittim, yorumlara pek bakmadım. Otele giriş yaptık güvenlik görevlisi aşağıda park yerimiz var arkadaş yardımcı olacak oraya park edin dedi bizde indik arabayla biraz sonra bayan güvenlik görevlisi park yerinin kapısını açtı burası dedi eşimle baktık birbirimize gülüştük tarlamı desem bahçemi tozlu bir yer her neyse park ettik, güvenlik görevlisi bakıyor valizlere yardım edecek kimse yok, yüklendik resepsiyona çıktık girişimizi yaptık, odamıza geçtik, tuvalete girdim havalandırma yok, susadım su içeyim dedim dolap tam takır, çocuk oyun bölümü kapalı, denizde zemin çok kötü, taşlar keskin ve sivri giremezsiniz ve deniz kestanesi de bolca var, yemekler vasat, servis vasat, personel acemi, tatil başladı çocuk yüzünden havuzda takılmak zorunda kaldık, bakıyorum bir tane havuza bakan görevli yok, birinci gün 9 yaşlarında bir kız çocuğunu son anda babası kurtardı, havuz etrafı kaygan girişlere bir şeyler sermişler kaymasın diye ama çoğu yeri boş ve kaygan nitekim ikinci gün 12 yaşlarında bir çocuk düştü 2 dişi kırıldı ortalık kan revan, üçüncü gün 50 yaşlarında bir kadın kalp krizi geçirdi, doktor yok personel yakınlarıyla tartışıyor, kimin ne yaptığı belli değil sonunda ambulans geldi götürdü 30/07/2014 otelde gördüğüm oğluna sordum yoğun bakımdaymış duruma iyiye gidiyormuş buna sevindik, ertesi gün ayrıldık otelden. Bunca olumsuzluğa rağmen bitirdik tatili, tek güzel olan doğaydı.  Sayfa: 1   Sonraki Şikayetler (Sayfa:2) >>

Club Patio Didim - Altınkum

Şikayet Et