Ana Sayfa İletişim

Ocaliptus Club Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Ocaliptus Club Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Ocaliptus Club Hotel Konum: , Didim - Altınkum, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 7/ 10 Fena Değil

Gayet güzel
Yazılış her ne kadar hotel diye geçsede tatil köyü olarak biliyoruz.her sene gittiğim ocaliptusta öncelikle insanların tatil anlayışı ve beklentileri çok önemlidir.5 yıldızlı bir hotel tarzı düşünüyor iseniz burası karşılamaz.denizi ve ocaliptus ağaçları arasında bulunmak işin en güzel tarafı denize sıfır olması ve sığ olması ayrıcalığını size yaşatır.çok mükemmel yemekleri var dersem yalan olur ama o doğası sizi zaten pek yemek aratma moduna sokmaz kafa dinlemek için harika bir mekan.Resepsiyondaki arkadaşlar gayet ilgili rezervasyon müdürü" fatih bey" gereken hassasiyueti göstererk rahatınız için elinden geleni yapıyor kendisine teşekkür ediyorum..


%50 %33 %17
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Ocaliptus Club Hotel Didim - Altınkum

Şikayet Et