Ana Sayfa İletişim

Club Hotel Tarhan Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Club Hotel Tarhan hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Club Hotel Tarhan Konum: , Didim - Altınkum, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 4/ 10 (Kötü)

Berbat
Hâlen otelde bulunmaktayız ailecek berbat yemekler yüzümden midemizi bozduk. Yemek diye önümüze koyulan şeyler vasat ve çok az. Temizlik çok kötü yerler kaygan ve arkadaşım kayıp parmağını kırıcak kadar kaygan. Spa merkezi tek kelimeyle berbat havlu değiştirmeye gittiğimizde azar yiyoruz ve çoğunlukla havluda olmuyor. Bize kurutucu bozuk 15 dj sonra vb şeylerle geçiştiriliyrouz. Şikayet edicek muhattap bulamıyoruz çocuk gibi azarlanıyoruz. Dana veya kuzu eti denilen şey burda asla yok köfteler bile hindiden balıklar kılöıktan yenmiyor. Şezlonglar yetersiz, güvenlik sadece girişte 1 tane var ne cankurtaran ne de bişey. Paranızla rezil olmak istiyorsanız buyrun gelin.


%67 %0 %33
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumKesinlikle gitmeyin. Berbat
Temmuz ayında gittik. Tanıtım videosunda görünenler ile alakası yok. Daha girişte resepsiyon görevlisi ile yeni gelen bir müşterinin tartışmasına tanık olduk. Bizi yerleşmemiz için gönderdikleri oda henüz temizlenmemişti. Zar zor temiz oda bulduk. Anahtar ve havlu gelmesi için ciddi bir mücadele verdik. Odadaki eşyalar çok eski ve bakımsız. Temizliği de kesinlikle yeterli değil. Yemekler berbat ötesi. Resmen aç kaldık. Detay verip midenizi bulandırmak istemiyorum. Aracımızla geldiğimiz için genelde yemek için dışarıya çıktık. Düşünün herşey dahil otele gidip dışarıda yemek yedik! Otelin genel kullanım alanları bakımsızlıktan dökülüyor. Tesis içindeki korkuluklar sallanıyor. Kaydıraklarda hiç bir güvenlik önlemi ve kontrol yok. Birisinin yaralanmaması resmen mucize. Plaj ve havuz kenarındaki şezlong ve üzerindeki minderler pislik içinde, mide bulandıcıcı ve kokuyor. Tesisin tek güzel yanı denizi diyebilirim. Onunda otelle hiçbir alakası yok allahtan yani,Bir de havası çok güzel. Baska olumlu bir şey maalesef yok. Sizlere tavsiyem paranızı ÇÖPE ATIN, yine de buraya GELMEYİN. Gerekirse üzerine biraz daha ekleyip bir tık daha kaliteli bir tesise gidin. Çünkü gerçekten hem paranıza hem zamanınıza yazık..


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBERBAT
Merhaba öncelikle ETS TUR'un böyle bir otele acentelik vermesi bizi hayal kırıklığına uğrattı. İlk günden itibaren morelimiz çok bozuldu. İlk kabusu restoranda yaşadık. Kahvaltı berbattı restoran temizliği ve düzeni hijyeni sıfır görüntü berbattı. Sinekler her yerde uçuşuyordu. Hiç video da göründüğü gibi değildi. Oda tam bir kabus yatağımızda kocaman böcekler geziyordu. Oda temizliği havlu değişimi juş jeli yenilenmesi vs. hiçbirini doğru düzgün yapmadılar. Hatta hiç yapmadılar biz kendi çabamızla temin etmeye çalıştık. Havlu istiyoruz sabahtan, akşam odaya dönüyoruz ne havlu var ne başka bişey. Biz öyle saatlerce bekledik duş alamadan havlu olmadığı için.temizlik görevlilerini görünce sorduğumuzda aldığımız cevap 3 gündür temiz havlu gelmiyor diyor bu nasıl sorumsuzluk. Sonra bulmuş getirdiler. Paraya gelince hemen almasını biliyorlar ama hizmete gelince sıfır. Videolar da cicili bicili gösterip insanları kandırıyorlar. Paramızla tatilimizi rezil ettiler. HİÇ AMA HİÇ KİMSEYE TAVSİYE ETMİYORUM. AKLI OLAN CLUP TARHAN BEACH OTEL'e GİTMESİN. Eve kendimizi zor attık o kadar tiksindik ki anlatamam yemekler berbattı ve bol bol sinekler dolaşıyordu yemeklerin üstünde ve böcek bile yiyeceklerin içinde geziyordu gerisini siz düşünün artık midemiz bulandı. Otelin içerisinde bulunan tuvaletlerde rezaletti temizlik berbattı hatta temizlemiyorlardı bile tuvaletleri. Animasyon var dediler ama animasyon falan yapılmadı. Dansöz , gösteri vs. Hiçbiri yoktu. Eğlence sıfırdı. HİÇ MEMNUN KALMADIK TAM BİR REZALETTİ. KESİNLİKLE KİMSE GİTMESİN. TATİLLERİ ZEHİR OLMASIN.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumiyi diildi
Yemekler berbat sıfır temizlik iyi diildi havuzlar güzeldi personel ilgisizdi çok konum olarak iyiydi denizi guzel dikildi odalar temiz diildi içecekbuz kovalarí lleş gibiydi


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumEN KÖTÜ TATİL
Daha önce gitmiş olduğumuz ve güzel zaman geçirdiğimizden tekrar rezervasyon yaptırdık. ETS nin yapmış olduğu ' tavsiye etmediklerini ve memnuniyet oranının DÜŞÜK olduğu' beyanlarına rağmen tatil köyünün el değiştirdiğini ve söylenenlerin doğru olduğunu bilmeden Ağustos ayında maalesef gittik. Başta GENEL TEMİZLİK, YİYECEKLER, İÇECEKLER, SERVİS, HAVUZ temizliği gibi detaya girmeden HER ŞEY ÇOK KÖTÜ ve BERBATTI. Bizim gibi bir çok müşteri; daha önce geldiklerini ve memnun ayrıldıklarından tekrar geldiklerini sohbetlerimizde beyan ettiler ve aynı şikayetlerini dile getirdiler. Bu Tatil Köyü denilen yere ikinci defa giden bir müşteri olarak şunu net olarak söylüyorum ki ; Bir önceki YÖNETİMİN yapmış olduğu hizmetlerden NEMALANAN ve SEVİYEYİ MEMNUNİYETİN ÇOK ALTINA DÜŞÜREN KİŞİLERE ÖDEME YAPARKEN Lütfen İKİ (2) kere DÜŞÜNÜN.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumRezalet
Bu kadar kötü bir tatil olamaz.personer, yemekler,temizlik sıfır.heryer pislik içinde.yemek resmen aç kaldık.hindi eti dediler ama neyse gerçekten bozuktu tadı açıldı. Kimseye tavsiye etmem.paranızı çöpe atıyorsunuz


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumberbat
5-9 Eylül 2016 tarihlerinde konakladığımız, paramızı sokağa atsak daha iyi dediğimiz sözde tatil köyü.Odalardan başlamak gerekirse, nereye dokunsanız dökülen bir yer. Duşakabine zor sığıyorsunuz pis duvara ve kapısına dokunmamak için. 5 gün kaldık 1 kez havlu değişti. Lavoboya ve duşakabının içine aynı sabunu koymuşlar. Dolaplara, çekmecelere dokunmayın düşebilir. Mini bar zaten çalışmıyor. Gece uyandığınızda kocaman bir örümcek ile karşılaşabilirsiniz. Yollar pislikten geçilmiyor. İnternet sadece lobide var. O da 1 2 kademe çekiyor. Personel sıkıntılı. Kıyafetlerine kadar her şey pislik içinde. İçecekler sürekli karton bardaklarda. Salata bölümünde iğrenç bir koku var. Kediler, ördekler yemek masalarının üzerinde geziyor.Şezlonglar pislik içinde örümcek ağları ile sarılı. Üstelik son günümüzde tüm havuzu kapattılar akşamına da tüm misafirleri mağdur edip düğün yaptılar. Sakin gitmeyin.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBerbat
Yaşadığım e kötü tatil temizlik yemekler tadı kalitesi herşey çok kötü çözüm olarak daha pahalı otellere gidin dediler


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum<< Önceki Şikayetler   Sayfa: 2   Sonraki Şikayetler (Sayfa:3) >>
Şikayet Et