Ana Sayfa İletişim

Mysea Hotel İncekum Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Mysea Hotel İncekum hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Mysea Hotel İncekum Konum: , Alanya, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 4/ 10 (Kötü)

Stresli
Türklere yapılan muamele iğrenç.Otelin çoğunluğunu Ruslar ve Almanlar oluşturduğu gerekçesiyle Türklere verilen odalar sığıntı gibi.Bu durumdan aslında kendileri de farkında.Resepsiyon ilgisi ise eksilerde.(Bu cümleyi yalnızca resepsiyon için kurdum).Telefonda anlaştığınız durumla,otele geldikten sonra resepsiyonda karşılaştığınız durum çok farklı.İtiraz etmek ve kabalık yapma mecburiyetinde kalıyorsunuz.Zira dinlenmeye gelmişseniz bu size baştan bir ters etki yapıyor.Bütün Türklerin aynı şeyi yaşadığına ve kavga çıktığına şahit oldum üstelik bu durumu ben de ailemle birlikte yaşadım.Türkiye?de bunu yaşamak gülünç.Yorumlarda bu tarz bir şey gördüğümde? yok artık abartmasınlar ?demiştim.Müfettiş akrabalarım olmasaydı bilmiyorum asıl odayı alabilir miydik.Bunlar dışında güzel ve temizdi.(7/10) Fakat bir daha tercih eder miyiz bilmiyorum.Teşekkürler.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Mysea Hotel İncekum Alanya

Şikayet Et