Ana Sayfa İletişim

Vivaldi CE Gold Hotel - Çankaya Hakkında Yapılan Yorumlar ve Şikayetler


Mesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Vivaldi CE Gold Hotel - Çankaya hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Vivaldi CE Gold Hotel - Çankaya Konum: , Ankara, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 2/ 10 (Kötü)

ankara sokaklarında otel aramak zorunda kaldık
Vivaldi ce gold Ankara isimli otelde 28/06 - 30/06 tarihlerinde konaklamak için www.tatil.com şirketinden rezervasyon(TV-78750591) yaptırdım.
odaya girdiğimizde her yer pislik içindeydi çarşaflar yırtık ve lekeler doluydu. kapılarda yağlı pis el izleri vardı. halıfleksler yıllardır yıkanmamış ve silinmemiş ,
çekyatta inşaatta çalışan işçiler üstleri ile yatmış kadar pis , camlarda inşaattan kalma çimento pislikleri hala duruyor.mezuniyet töreni için gittiğimizden
2 gece idare ederiz diye düşündük. ilk gece kaldıktan sonra 17:30 saatlerinde odaya döndüğümüzde boşaltılmış olduğunu gördük. lobiye gittiğimizde bütün eşyalarımız poşetlere ayakkabılarla beraber kıyafetlerimiz tıkılmış bulduk.gerekçeleri bizim rezervasyonumuzun 1 gece olduğuymuş.törende giyilecek elbiselerimizi askılardan alıp ayakkabılar ile beraber aynı poşete tıkmışlar, birde utanmadan telafi edelim daha büyük oda verelim dediler.bana ulaşamadıklarını söylediler ama otele girerken doldurttukları formda telefon numaramı çok açık okunur yazmışım kendileri de kabul ettiler.orayı terk ettik ve 4 yaşında oğlum ve eşim ile beraber ankara sokaklarında otel aramak zorunda kaldık. kalmadığımız gecenin parasını da peşin ödemiş olduk. bu esnada www.tatil.com şirketini aradığımda sürekli bekleyin veya mail ile ulaşın otomatik cevabı ile karşılaştım. maile ertesi gün cevap verdiler.
cevapları ise faturanız kesilmiş birşey yapamayız oldu.
  Sayfa: 1  

Vivaldi CE Gold Hotel - Çankaya Ankara

Şikayet Et