Ana Sayfa İletişim

Bilkent Hotel and Conference Center Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Bilkent Hotel and Conference Center hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Bilkent Hotel and Conference Center Konum: , Ankara, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 0/ 10 (Kötü)

ziyan oldu
Bilkent Otel daha önce de kalıp mutlu olduğumuz bir yerdi. Ancak bu kez cumartesi-pazar kalmak üzere geldiğimizde farklı bir durumla karşılaştık. Herhalde daha fazla para kazanma kaygısıyla pazar günleri brunch uygulamasına başlanmış. Fakat bu uygulama otelde kalan müşterilerin tüm alanının kısıtlanmasıyla sonuçlanmış. Biz de dünya kadar (hem de inanılmayacak kadar fahiş bir fiyatla) para ödemiş olmamıza karşın, bahçe ve havuz gasp edilerek bize kapanmış oldu. havuz aşırı kalabalığından bize kapanmış oldu ama bahçe resmen "oraya oturamazsınız, buraya geçemezsiniz" denilerek kapandı. otel müşterisi olarak kendimizi itilmiş hissettik. Pazar kahvaltımız normalde olması gerekenden de farklı oldu. Her şey 75 lira daha vererek gelecek brunch müşterilerine tahsis edilip bize de farklı bir salonda her zamankinin yarısı kadar ve de bir önceki günün bayat kekleri bırakıldı. Daha öncekini bilmesek belki yeterli gelirdi ama resmen otel müşterilerine değil brunch'a kanalize olmuşlar. Kalabalık, gürültülü, daracık alanda oraya gidemezsin, burası sizin için değil derken gün heba oldu. En azından bir kaç hafta sonu daha gitmek istiyorduk ama bu şartlarda maalesef mümkün değil. Bu yüzden pazar günü odada yatmaktan vazgeçip eve döndük. Otel çalışanları yine ellerinden geleni yaptılar. Garsonlar, restoran sorumluları filan kibarca davrandılar ama bu durumun bizde yarattığı hayal kırıklığını gidermeye yetmedi. Bilkent Otel artık otel hizmeti değil, düğün salonu ve restoran olarak hizmet versin!
Fiyatların aşırı artışı da bir başka konu bu arada. Geçen sene iki kişi aynı yemeğe 104 lira ödemiştik, bu kez yine aynı yemeğe 166 lira para verdik. iki hamburger, iki limonata, bir kola bir de lapa 140 lira. Hani itilmiş hissetmesek sadece amma da kazık der geçerdik!


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Bilkent Hotel and Conference Center Ankara

Bilkent 1 Cad
Ankara 06533
Turkey

Description: 67 rooms

Şikayet Et