Ana Sayfa İletişim

Apaydın Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve Şikayetler


Mesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Apaydın Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Apaydın Hotel Konum: , Ankara, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 6/ 10 Fena Değil

odalardaki eşyalar eski püskü klimalarının tamamına yakını arızalı çalışanları saygısız ve çarşafları genelde yırtık pırtık bir otel.Sayın Site yöneticileri.Antalya APAYDIN otel ile ilgili şıkayette bulunan bu şahıs apartımızda 9 ay boyunca ögrencı olarak kalmış,Otelin alacağı ücretı ayrılırken vermemek için hertürlü tavırları takınmış müessesesimiz bu konuda ödün vermemesi nedenıyle sitenize haksız ve mesnetsiz sadece kendısını haklı cıkarmak adına karalamak amacıyla sitenizide kullanmıştır.Tabiki tek taraflı bır şikayet ancak camur at izi kalsın polıtıkasıdır.Yönertımızden rıcam bu gıbı sikayetlerde muhatap kurumları arayarak gerceklerı ögrenmek sanırım bu gıbı sikayetlerde daha objektıf olacaktır.Saygılarımla....  Sayfa: 1  

Apaydın Hotel Ankara

Bayindir Sokak 8
Yenisehir
Ankara 06410
Turkey

Description: 50 rooms

Şikayet Et