Ana Sayfa İletişim

Swissotel Ankara Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Swissotel Ankara hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Swissotel Ankara Konum: , Ankara, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 4/ 10 (Kötü)

....
SWİSS OTEL GÜZEL BİR OTEL...AMA ÇATIDAKİ TELEFON VERİCİLERİ SAĞLIĞINI DÜŞÜNENLERİ İLGİLENDİRİR HERHALDE...


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Swissotel Ankara Ankara

Yildizevler Mahallesi, Jose Marti Cad. No 2
Ankara 06550
Turkey

Şikayet Et