Ana Sayfa İletişim

Elit Palas Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Elit Palas hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Elit Palas Konum: , Ankara, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 0/ 10 (Kötü)

kötü
Merhaba,

Yılbaşı gecesi otelinizdeki yılbaşı programınıza ailemle birlikte dahil olduk ancak hiçbir şey önceden konuştuğumuz gibi gerçekleşmedi..

Öncelikle müzik grubu tam bir rezaletti ve tek bir müzik grubu ile bütün gece geçiştirildi.. Bize programda söylenen ne bir türk sanat müziği
ekibi ne de bahsedilen diğer ekipler söz konusu değildi.. Eğlencenin sabaha kadar olduğu söylendiği halde gece saat 1'de tek müzik grubuyla yaptığınız
program da sona erdi.. Söylenildiği gibi hatta broşürünüzde olduğu gibi dans grubu falan da yoktu..

Yemeklere gelince o kadar yağlıydılar ki hepimiz aç kaldık.. Söylendiği kadar çeşitli meze ve arasıcak da yoktu.. Olanlar da yenilmeyecek kadar kötüydü..O kadar özensiz hazırlanmış bir sofraydı ki..İçkileriniz çok kalitesiz ve ucuzdu hiçbirimiz içki de içemedik..Annem ertesi gün ya yemeklerden ya da şaraptan mide bulantısından duramadı..

Çocuklar için hazırladığınız programa gelince çocukların başlarında durması için bıraktığınız bakıcı 15-16 yaşlarında çocuklara sahip çıkacak eğitimde olmayan biriydi. 1 saat idare edebildi. onun dışında çocuklar hep ortalıklardaydı..

Her yılbaş programında bir takım aksilikler çıkar ama bu kadar rezalet bir durum hiç sözkonusu olmamıştı..

Butik bir otel olarak hizmet veriyorsunuz ve mekanınız gayet güzel ancak hizmetiniz bu kadar kötü olduğu takdirde kimse ne konaklamaya ne de yemeğe gelecektir.. Şöyle söyliyeyim en azından 10 müşteri ve çevresini kaybettiniz şimdiden..
Bunları anlatıyorum da gerçi otelinizin sahibi olan beyefendi de salondaydı olaylara tüm gerçekliğiyle o da şahit olmuştur..

Ben de hizmet sektöründe çalışıyorum; bankacıyım ve ben en ufak bir hata yaptığımda bile işimden bile olma tehlikesi ile karşı karşıya gelebiliyorum.. Sizin hele butik otel olarak hizmet verdiğiniz bir otelde bu kadar gelişigüzel bir program olmamalıydı diye düşünüyorum.. Verdiğiniz hizmet otelinizin adıyla kesinlikle hiç ama hiç bağdaşmadı..

Verdiğimiz para az bir para değil kişi başı 90 lira.. 10 kişiydik düşünün ki bu kadar paranın çöpe atıldığını hem de bu kriz ortamında.. Paralarını 1 hafta önceden yatırdığımız ödeme konusunda size bu kadar saygılı ve titiz davrandığımız bir yerden bu şekilde bir hizmet almamalıydık..
Ben paramızın iadesini istiyorum..

Son olarak şunu da belirtmek isterim ki bu düşüncelerimi çevremdeki herkesle özellikle paylaşacağım gibi oteller hakkındaki tüm internet sitelerine ve ilgili gazete ve dergilere bu düşüncelerimi aynen aktaracağım..

Bilgilerinize,

NOT: BU MAİLİ ÖNCE OTELİN SAYFASINA YAZDIM 3 GÜN GEÇMESİNİ BEKLEDİM BİR TEK CEVAP BİLE GELMEDİ. HAYATIMDA İLK DEFA BU ŞEKİLDE BİR OTELİ ŞİKAYET EDİYORUM.. AMA HERKESİN BİLGİLENMESİNİ İSTERİM..


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Elit Palas Ankara

Cumhuriyet Cad. Tan Sok. No:4 / 81580
Ankara 81580
Turkey


Description: 80 rooms

Şikayet Et