Ana Sayfa İletişim

Sentinus Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Sentinus Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Sentinus Hotel Konum: , Kuşadası, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 3/ 10 (Kötü)

Umduğum gibi değil,kötü.
Yemekler iyi değil, eğlenceli bir tatil geçirmek isteyenlere tavsiye etmiyorum, kafa dinlemek için belki tercih edilebilir%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBerbat
Otelde stajyer olarak çalışan ve masaj hizmeti verenler dışında diğer çalışan ve görevliler kaba, saygısız. Tatilbudur görevlisi dahi ilgisiz, bir konuda görüşmek istedik sigaramı bitirince gelicem dedi, yarım saat sonra geldi.
Yemeklerde çeşit yok ve hep aynı, mesela tatlı çeşidi 3-4 ü geçmez, aç kalırsınız.
Havuz kenarındaki şemsiyeler kalitesiz ve küçük rüzgarda savruluyor.
Bu da yetmezmiş gibi görevliler bizim kullanımımızda olan şemsiyeleri topladılar, niçin diye sorduğumuzda bunların bir tanesi ne kadar tl biliyor musunuz, kırılırsa parasını sizden almamak için topluyoruz cevabı ile karşı karşıya kaldık. Bir anda bu durum herkesin canını sıktı ve havuzda kimse kalmadı. En üst yetkili kimse onunla görüşmek istiyorum dedim. Murat Bey le görüştüm. Beğenmiyorsanız çıkışınızı yapalım dedi. Konuşmamız yarım kalmıştı döndüğümde beni beklemeden gitmiş.
Kesinlikle paranızla rezil olmak istemiyorsanız asla gelmeyin,.
Şuana kadar 7-8 otele gittim, en çok parayı bu otele vermiştim ve tek vasat otel burası oldu. Herkese iyi tatiller


%33 %33 %33
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumberbat ötesi berbat otel
Berbat ve işletmeciliği sıfır olan bir otel değil pansiyon için ne yorum yazayım ki. Ne yemeklerinden, ne denizinden (rüzgar ve dalgadan denizini tanıyamadım), hijyen anlamında ne çevrede ne de odalarda hiç bişey yoktu. Otel müdürü belli 2 - 3 müşterisi haricinde hiç kimseyle ilgili değildi. Pişman olmamak için ilk kez bir deniz kıyısındaki otelde yaz tatili yapmış olmam gerekir. Otel değil pansiyon 4 yıldız mış 1 yıldızı bile haketmiyor.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumÇok pişmanım
Bu arkadaşımızın karşılaştığı durumun bir benzerini de ben yaşadım. 2018 yılının ramazan bayramı için yaptırdığım 5 günlük rezervasyonumuzun 3 günü kaldık. Hijyen ve titizlik ile ilgi alaka sıfırdı. Yemekler 4 yıldızlı bir otelin yemekleriyle kıyaslanmayacak kadar kötüydü. Eşim 3 gün sonunda şeker ve yüksek tansiyon hastası olduğu için rahatsızlandı. 4cü gün sabahı saat 09,oo gibi İşletme müdürü Murat beyle konuştum kalan 2 günü eşimin rahatsızlığı nedeniyle otelinizde kalamayacağız dedim. Tamam dedi rezervasyon şirketinize bu gün ve yarın olmak üzere 2 gün erken çıkış yaptığınızı bildiririm dedi. Rezervasyon şirketiyle konuştuğumda bize bir gün lük tarih bildirildi onun için size bir günlük iade yapabiliriz dediler. Çeşitli saatlerde 3 gün boyunca Müdür Murat beyi aramama rağmen ya telefona çıkmadı yada düzelteceğini söyledi. Maalesef düzeltilmedi. Ayrıldığımız gün saat 9,00 da resepsiyon önünde oda soran 2 aile vardı. bize tahsis edilen oda o ailelerden birine verilmiştir. yani burada, iadesi yapılmayan rezervasyon bedeli yani bir gün eksik bildirim sonucunda fazlasıyla haksız kazanım sağlamıştır. Benden erken rezervasyon bedeli olarak aldığı ücrete artı o günkü bedeli de alarak fazladan ücret olarak almıştır. Burada otel idaresinin bilinçli ve kasıtlı bildirimi söz konusudur. Rezervasyon şirketi otel idaresi ne bildirirse ona göre ödeme yaparız diyor ve Haklıdır. Ama Kuşadası Sentinus Hotel 4 yıldızlı işletme olamaz. Etik davranmamıştır, müşteri memnuniyeti yoktur. Hem otel işletmeciliği hemde otel müdürünün davranışları hakkında bilgilendirmek istedim. Sakın internetteki görüntülere aldanmayın, giderseniz de pişmanlık yaşamayın diye yazdım.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumÇok pişmanım
Kuşadasında tatilimizi geçirmek üzere internetten araştırma yaparken bu Sentinus hoteli gördüm. Resim olarak, albenisini çok beğendim. hemen rezervasyon yaptırdım. resepsiyonda karşılanışımızdan memnun kalmadım ama hoşgörülü davranmayı tercih ettim. Arka odalardan bir yer gösterdiler kapı açıldığında ağır bir koku ile karşılaştım. Oda değişikliği istedim ön cepheden bir oda verdiler, yolda terlediğimiz için duş almak istedim, duş kabinin kapıları açıldığı zaman kapanmıyor, kapandığı zaman açılmıyor. duş teknesinde su birikmesi oldu benden önceki misafirlerin saçları ayaklarıma dolandı çok iğrendim. Haber verdim , duş kabin kapısı düzeltilmedi, tekne gideri pompa ile açıldı ama sık sık tıkanmalar oldu. yemekler çok berbattı, akşamki pilav öğleyin başka bir çeşitte önümüze kondu. sabah kahvaltısında 3 çeşit peynir ayrı ayrı 9 tabağa konarak sanki çok çeşitli peynir varmış gibi gösteriliyordu. Personel yetersizdi, masalardaki tabaklar ve bardaklar toplanıyordu ama masa örtüsü değiştirilmiyor, önceki oturanların artıklarıyla yemek yemek zorunda bırakıyorlardı. Garsona yada şeflerine söylediğimizde bize ukala tavırlarla içeride köşedeki bir masayı gösteriyordu. Bunlarla kalmıyor. Hijyen sıfır, alaka sıfır, havuz çevresi pislik içinde 5 günlük tatilimizin ilk gününü saymazsak diğer 2 gün zor dayandık. 3 cü gün sonunda çıkmak zorunda kaldık. Tesis müdürü hiç kimseyle muhatap olmuyor aradığınızda bulmak mümkün olmuyordu. Sakın bu Sentinüs otelin önünden bile geçmeyin derim.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumberbat sakın gelmeyin
tek kelime ile berbat. odalar da klima dusakabinler kafaniza düşüyor. yemekler de hindiden başka bir şey yok. içecek derseniz havuzdan başka yerde yok oda plastik bardakta herşey. havuz ufak kurbağa deresi gibi. deniz bulanık dalgalı.denizde otele ait sneak paralı bir şey almak isterseniz havuza gitmeniz gerek.sejlong lar dışardan gelenlere de kiralanıyor. pansiyon da daha ucuza kalın.iyi hicbir şey yok..


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumAvrupa ve Türkiye'de birçok yerde tatil yaptım ama böyle berbat bir yer görmedim.
Sentinus Hotel, Otelz üzerinden yaptığımız rezervasyona sorun çıkardı. Ücreti ve ödeme şeklini kabul etmedi. Otelz devreye girerek sorunu çözdü.
Ancak hotele giriş yaptığımız andan itibaren sorun yaşamaya başladık. Hotel, kredi kartıyla yaptığımız ödeme için 900 TL'lik çekimler yaptı. Sırf komisyonu fazla ödemesinler diye, defalarca kartla işlem yaptık.
Otel asansörü en son 2015 yılına yeşil etiket almış. Uyardım. Muayenelerimiz yapılıyor dediler. O zaman etiketlerinizi asın dedim. Kaldığımız süre içerisinde etiket falan asılmadı. Hotel, kanuni zorunluluk olan, yıllık yeşil etiket alımı ve muayene kontrol işlemlerinden kaçıyor. Üç kuruş için insan hayatını tehlikeye atıyor.
Hotelin lobisi ve cafe bölümü buram buram kanalizasyon kokuyor. Her sabah ve akşam kanalizasyon kokusunu ciğerlerinize çekerek yemekhaneye gidip, geliyorsunuz. Yemekhaneye gitmeyi başaranız bile dönüşte yediklerini çıkarma ihtimalinden kaçamıyorsunuz.
Hotelin ?Teknik Alan? dedikleri bir yeri var. Bu yer, misafir odalarının hemen karşısında bulunuyor. Aslında bildiğiniz servis hizmet alanı. Fakat burada çalışanlar yatıp kalkıyor. Hotel çalışanları, bu odanın kapısı açık bir şekilde, geceleri içip içip naralar atıyorlar. Sinkaflı küfürlü belden aşağı konuşmalar yapıp, şarkılar söyleyip, bağırıp çağırıyorlar.
Hiçbir hijyen kuralına uyulmuyor. Yemekhane malzemeleri pislik içinde. Yemek yenmiş, pis tabldotlar çöp tenekelerinin yanına istiflenmiş.
Otelde teknik hizmet ya da en basit bir konu için muhatap yok. Resepsiyondaki telefonlara 12-13 yaşında bir çocuk çıkıyor.
Odalar kafalarına göre temizleniyor ya da temizlenmiyor. Odalar pislik içerisinde.
Otel müdürünü odamızın temizlenmediğini ve bugüne kadar yaşadığımız diğer sorunları söylediğimizde "O ZAMAN OTELDEN ÇIKIN, SİZİ RESEPSİYONDA BEKLİYORUM" dedi ve ardından telefonu yüzümüze kapattı. Otelz de bu konuda hiçbir şey yapmadı. Otelden ayrılırken fatura istedim Otelz'den almamız gerektiğini söyleyip, fatura da vermediler. Ertesi gün hoteli arayıp, konuyu maliyeye şikayet edeceğimi söyleyince, postayla yollayacağız dediler.
Kısacası ücretini peşin ödediğimiz hotelde, hak ettiğimiz hizmeti alamıyoruz. Zaten hizmet diye bir şey yok. Kim kime dum duma. Üstelik hakkınızı aradığınızda otelden çıkarmakla tehdit ediyorlar. Ve en önemlisi Otelz de bu konuda size sahip çıkmıyor. Tek cümleyle: Avrupa ve Türkiye'de birçok yerde tatil yaptım ama böyle berbat bir yer görmedim.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum09.08.2017 Günü SENTİNUS HOTEL KUŞADASI n dan Murat Çelik beyle (satış pazarlama sorumlusu) görüşerek 5 Eylül girişli ve 9 Eylül çıkışlı, 3 aile (8 yetişkin 4 çocuk) olacak şekilde 4 oda rezervasyon yaptırdım. Toplam tutar olan 3200 tl nin %30 u olan 960 tl depozitoyu otel hesabına yatırdım. Murat bey tarafın dan rezervasyon ekran görüntüsü tarafıma WhatsApp den gönderildi. 25.08.2017 günü bir yakın bir aile için otel dolu olduğundan dolayı zorda olsa bir oda daha rezervasyon yaptırdık ve 1350 tl olan toplam bedelin 350 tl sini otel hesabına yatırdık. toplamda 4 aile 5 oda olacak şekilde 4550 tl tutarlı rezervasyonu yaptırmış olduk.
01.09.2017 akşam saatlerinde ( Bayramın 1. günü heryer tatil oteller dolu yer bulmak zor.) Sentinus otelden resepsiyon sorumlusu olduğunu söyleyen Niyazi bey diye biri aradı ve otelde yeterli doluluğu sağlayamadıklarını ve otelin erken kapanış yapacağını bu yüzden ya konaklama tarihlerimizi erken bir tarihe çekmemizi yada rezervasyonun taraflarından iptal edileceğini, yada başka bir otele yönlendirileceğimizi söyledi. bende bunun doğru olmadığını yanlış bir yaklaşım olduğunu söyledim. Başka bir isim altında oteli arayıp 11 eylül girişli rezervasyon yaptırmak istediğimde hemen fiyat verip rezervasyon yapıyorlar. bunu neden böyle yaptıklarını sorduğumda oteli açık tutmak için olduğunu söylüyorlar ama ödemesi yapılan rezervasyonları da iptal ediyorlar. sonunda kalabalık bir gruba yer açmak için olduğunu açıkladılar. bütün görüşmelerimiz sonuç vermedi ve rezervasyonlarımızı otel tek taraflı olarak iptal etti. Depozitomuzu geri yatırıp bize de başka bir otelden rezervasyon yaptırdı. bizde bu oteli beyenmeyip bizde bu rezervasyonu iptal ettirdik. otellerin dolu ve bayram tatili oluşu nedeni iyi otel bulmakta zorlandık. Toplamda 4550 tl ödeyeceğimiz konaklama ye 8890 tl ödemek zorunda kaldık. Sentinus otelin bu hilesinden dolayı biz 4340 tl fazla para verdik. Bizim yaşadığımız bu sıkıntının bir cezası olmalı ki başkaları da aynı oyuna gelmesin.%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1   Sonraki Şikayetler (Sayfa:2) >>

Sentinus Hotel Kuşadası

Şikayet Et