Ana Sayfa İletişim

Apollonium Club La Costa Spa & Beach Resort - Akbük Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Apollonium Club La Costa Spa & Beach Resort - Akbük hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Apollonium Club La Costa Spa & Beach Resort - Akbük Konum: , Didim - Altınkum, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 2/ 10 (Kötü)


ApolloniumVillas Rezervasyon İptali!

Booking.com üzerinden yapmış olduğum rezervasyonu teyit almaksızın iptal ettiler. Kendilerini arayıp bu konudaki şikayetimizi belirttiğimizde de yeni fiyat üzerinden satın alabileceğimizi, müşteri memnuniyetini önemsemediklerini belirttiler. Bu konuda herhangi bir çözüm üretmediler. Özetle müşteri memnuniyetine verdikleri önem sıfır.%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumberbat
yiyecek yemek bulamazsınız sakın gitmeyin yemek yok temizlik yok suratsız personel yollar kötü


%75 %0 %25
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumYanımdaki bir grup arkadaşımla APPOLLONIUM Clup La Costa tesisine giriş yaptığımız 15 Ağustos 2015 tarihinden itibaren 17 Ağustos 2015 tarihine kadar haklarımızı aradığımız için Resepsiyon görevlisi , Tesis Müdürü ve tesisin güvenlik personeli dahil birçok sorumlu kişiden hakaretamiz davranışlar , savcılığa intikal eden iftiralar ve yalan beyanlarla suçlamalar görerek 17 08 2015 tarihinde Jandarma gözetiminde otelden ayrılmaya mecbur bırakıldık.
Depozito yatırmamıza rağmen otele girişte kredi kartı numaramızın alınmasının zorunlu olduğu belirtilerek alınan kredi kartımızdan haksız bir şekilde çekim yapılacağı söylenerek paramız gasp edilmeye çalışıldı.Bu süre içinde bizi etkisiz halde tutmak için de resepsiyona güvenlik görevlisi çağrıldı.
Paramızı korumamız ve müşteri olmaktan doğan haklarımızı savunmamız engellendi. Talebimiz söyleyip anlayış beklerken Resepsiyondaki personel Duygu ÇINAR tarafından provoke edildik,paramıza el koyulmasıyla tehdit edildik , çağrılan güvenlik görevlisi ile de enterne edildik. Sonrasında otelden ayrılmaya mecbur edildik.
Konu savcılığa intikal etmiş olup ,Tüketici Hakları Komisyonu da bilgilendirilecektir.
Konuyu bilgilerinize sunarız


%65 %12 %24
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Apollonium Club La Costa Spa & Beach Resort - Akbük Didim - Altınkum

Şikayet Et