Ana Sayfa İletişim

Mivara Luxury Resort SPA Hakkında Yapılan Yorumlar ve Şikayetler


Mesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Mivara Luxury Resort SPA hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Mivara Luxury Resort SPA Konum: , Bodrum, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 6/ 10 Fena Değil

Plaj kapalıydı
Bodrum'da agusytos ayında gittiğimiz otelde deniz ve plaj kapalıydı. Para verip otelde kalıyorsunuz, tel tekrar size ait alanları bir başkasına kiralıyor ! para iadesini kabul ettiler ve otelden çıktık. ancak sonra caydılar. Denize gittiğinizde plaj müsait m diye sorun hatta bu otele gitmeyinGeçen sene kurban bayramında gelmiştim çok beğenerek kaldım personel herkes mükemmeldi bu yıl Ramazan bayramında geldiğimde geçen yıl ki ekip değişmişdi kurban bayramı içim geldim şu an otel de 7 günlük rezervasyon yerine 6 gün yapmışlar 7 günlük para ödediğim halde beni başka oda almaya kalktılar hayatımda böyle bi terbiyesiz seviyesiz resepsiyon görevlileri görmedim.sabah kahvaltıya indiğimizde masa yok garım saat ayakta bekliyoruz plaja gittiğimizde şezlonglar tanıdıkları otel misafirleri için rezervasyon yapılmış iki saat şezlong bekliyoruz mutfakları çok zayıf yeni gelen ekip müdürler bu gidişle mükemmel olan oteli batırılalar saat şu an 15:00 geliyor hala odam hazır değil bayram tatilim burnumdan geldi o ekip olduğu müddetçe bir daha gelmem bu otele mahvettiler tatilimi.  Sayfa: 1  

Mivara Luxury Resort SPA Bodrum

Şikayet Et