Ana Sayfa İletişim

Butik Hotel Gelibolu Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Butik Hotel Gelibolu hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Butik Hotel Gelibolu Konum: , Çanakkale, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 2/ 10 (Kötü)

Resmen Zehir oldu.Tuvalette kaldık
Ramazan bayramında kardeşimin yer ayırtması ile burada kaldım.İlk girişte daha odaların hazır olmadığını söylediler.Sonrasında ücretin peşin olduğunu söyleyip otelin sahibi olduğunu öğrendiğim kişi bizden ücretleri istedi.Sonra odaya çıktığımızda odaların otelin çatı katına kaçak olarak yapılmış odalar olduğunu gördük.Öyle ki kapıdan girdikten 2 adım sonra kafanız tavana vuruyor.Defalarca kafamı tavana vurdum.Asıl ilginç olanı odada bulunan tuvalette kapı yok..Yani sadece 1 oda tuvalet açık..Siz iki kişi iseniz ortalıkta tuvaletinizi yapacaksınız. ayrıca yatak yerde olduğundan (yere sıfır) yattığınız zaman yüzünüz tuvaletin altında kalıyor. İnanmakta zorlandık.Tatil boyunca otelin umumi tuvaletlerini kullanmak zorunda kaldık.Otelin sahibi çok pişkin olduğundan ben ailemle böyle bir yerde kalmam bile dedi. Normalde otelde yer ayırtırken kapısı var mı ? yatak var mı ? tuvalet banyo var mı ? diye sormazsınız..İnanın ne yazacağımı bilemiyorum.. Kaçak katta tuvalette kaldık.. Kesinlikle kimseye tavsiye etmem..ayrıca gerekli yerlere de şikayet edeceğim.Kardeşim eşi ve iki çocuk olmasaydı bir dakika bile durmazdım.
Tamamen fırsatçı bir yaklaşımla bizim kalacak yer bulamayacağımızı bildiğinden bizimle dalga geçer gibi davrandı.%0 %0 %100
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Butik Hotel Gelibolu Çanakkale

Şikayet Et