Ana Sayfa İletişim

Gökçeada Yakamoz Otel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Gökçeada Yakamoz Otel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Gökçeada Yakamoz Otel Konum: , Çanakkale, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 0/ 10 (Kötü)

Rezalet
Bu otel hakkında iyi yorum yapanlar, kesinlikle otel çalışanları. Manzarası dışında hiç bir özelliği olmayan odalarının pislikten geçilmediği, fiyatoların pahalı olduğu bir yer. Üstelik orada fiyatta anlaşarak gittik, otel çıkışında fiyatlar güncellendi bahanesiyle o yüzden ekstra ücret çıkardılar karşımıza.
Manzara eşliğinde paranız varsa yemek yiyin ama kalmak aslaaaa, hele o banyo ve tualetin hali içler acısı. Buarada şikayetleri de salladıkları yok


%20 %40 %40
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Gökçeada Yakamoz Otel Çanakkale

Şikayet Et