Ana Sayfa İletişim

Kondo Suites Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Kondo Suites hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Kondo Suites Konum: , Çeşme, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 6/ 10 Fena Değil

bu sirketin sahibi yani genel muduru evimi sezonluk kiraladi ve ucretini odemeden kacti. kul hakki yiyen bu insanlardan iyi hizmet beklemeyin. once insanin kendisine saygisi olacakki sonra musterilerine saygisi olsun. haram zikkim olsun insallah. tum sitelere sikayet edecem herkes tanisin bu insanlari


%43 %29 %29
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum1 senedir tamir edilmeyen Sauna, doğru dürüst temizlenmeyen termalhavuz, hafta bir gün alınıp depoda bekletilen termal Su ve paralı müşterilere yağ yapan personel (bazıları) istiyorsanız doğru yerdesiniz...


%25 %25 %50
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumGERGİNLİK İÇİNDE BİR TATİL
Bülent Çizmeci ve Mustafa Denizlinin sahip olduğu otel geçen kış aralarında çıkan anlaşmazlık nedeni ile 2'ye bölünmüş. Aynı tesisin içinde yer alan Otele 2 ayrı ad verilmiş, 2 ayrı kapıdan girip 2 ayrı resepsiyona uğruyorsunuz. Havuz, SPA gibi ortak kullanım alanları var. Ama içeride 2 ayrı işletme olduğunu içine girdikten sonra yaşanan gerginliklerden anlıyorsunuz. Kendi Otelinizin girişine park ederken dikkat etmeniz gerekiyor. Arabanızın arkası hafiften diğer otel girişine kaydıysa hemen otelin valesi gelip sizi sert bir şekilde uyarıyor.

Biz Kondo Suites bölümünde kaldık. aynı binada 2 ayrı işletme var, ve işletmeler birbirine resmen düşman. Sizi kullanarak birbirleri ile rahatsız edici şekilde tartışıyorlar. Örneğin başımıza gelen bir olayı anlatayim. 2 ayrı otelin 2 ayrı kahvaltı bolumu varmış, bunu bize söyleyen, kahvaltımızı nereden almamız gerektiğini bize anlatan olmadı. Neyse biz ilk 3 gün gittiğimizde bu anlaşmazlıklardan bihaber, yanlışlıkla Captain otelin kahvaltısından yemişiz. Bizi uyaran falan da yok. 3. gün Captain otelin müdürü Cengiz Bey gelerek çok sert ve kaba bir şekilde bizden 3 günlük kahvaltı bedelini talep etti, çalışanlarının bizi uyardığını ve bizim anlamamış olduğumuzu ima edip rencide ederek yalancı konumuna soktu. Oysaki bizi uyaran olsaydı ve biz bu işletmelerin ayrı olduğunu bilseydik zaten kendi bölümümüzden yerdik. Biz şaşkınlık içerisinde otel içerisindeki ayrımı bilmediğimizi soyledik. Son gün gelip te check out yaparken Kondo Suites'in işletmecisi ile Captain Suitesin işletmecisi Cengiz Bey gelerek gözümüzün ünunde 3 gunluk kahvaltı için birbirleri ile rahatsız edici şekilde oldukça yüksek sesle tartıştılar. Biz de lanet olsun diyerek otelden ayrıldık.

Yaşadığımız bir üzücü olay da: Basamaklardan inerken arkadaşım kayıp 5-6 basamak sırt üstü kaydı. Zemin ıslanmış ve bir uyarı levhası da bulunmuyor. Bunu otelin işletmecisine iletip başkalarınında düşüp zarar görmemesi adına uyarmak istediğimizde, geçmiş olsun demek yerine kendilerini savundular, neden kuru yerden inmemişiz, hatta Özcan bey bizi dinlemek istemeyip bir anda ortadan kayboldu.

Otel temiz, çalışan elemanlar çok kibar ve güzel yüzlü. Ancak işletmeler arasındaki gerginlik her dakika size de yansıtılıyor. Oteli seçerken bunu dikkate almanızı öneririm.


%67 %0 %33
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum<< Önceki Şikayetler   Sayfa: 2  
Şikayet Et