Ana Sayfa İletişim

Basmacıoğlu Oteli Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Basmacıoğlu Oteli hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Basmacıoğlu Oteli Konum: , Isparta, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 6/ 10 Fena Değil

İş seyahati
Otel şehir merkezinde. Odaların temizliği iyi. Fiyatı normal.
Çalıştığım iş yeri tarafından otel aranıp rezervasyon yaptırılırken fiyata sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dahil denilmiş, yani yarım pansiyon fiyatı 80 tl. Ancak otel yönetimi akşam yemeğinde çorba ve soğuk mezeler ücretsiz diğer yenilenler ücretli şeklinde bir kurnazlıkla uyguluyorlar.. Ayrıca restoran bölümünün temizliği odaların temizliğinin gerisinde görünüyor.
Otel personelinin genel anlamda profesyonelce konukseverlikten ve kurumsallıktan uzak, daha çok kişiselliklerini ön plana çıkaran ucuz işgücü kaygısıyla toplanan ancak otelcilik tecrübesi bulunmayan kişiler oldukları belli. (Bu, orada çalışanların bir kusuru da değil, o çocuklar ellerinden geleni yapmaya çalışıyorlar ama takdir edersiniz ki tecrübeli olma ve profesyonellik başkadır ve onun da ona göre bir bedeli vardır.)
Odanıza kapıyı çalmadan bir kat görevlisi giriyor ve sizi görünce kaçıyor, durumu otel idaresine bildirdiğinizde aynen; "minibar ya da havlu koymak için girmiştir" gibi bir karşılık veriyor. Bu işi profesyonelce yapan pek çok otelde gördüğümüz önce özür dileme ve fiyat indirimi kabilinden bir gönül almayı veya benzer bir nezaketi göremedik.
Bilgisayar sistemlerindeki düzensizlik sebebiyle (resepsiyon görevlilerinin ifadesi böyleydi), oda kartları ve internet erişim anahtarlarının her gün resepsiyona uğranarak veya telefon ederek yenilenmesi gerekli. Çıkış gününüz önceden belli olmasına rağmen bu iş kendiliğinden neden yapılmaz diye sormuyorum bile. Çünkü profesyonellik başkadır.
Saygılar.%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Basmacıoğlu Oteli Isparta

Tel :246-2237900
Fax :246-2328242

Şikayet Et