Ana Sayfa İletişim

Akkoç Oteli Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Akkoç Oteli hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Akkoç Oteli Konum: , Isparta, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 8/ 10 (Mükemmel)

İyiydi denilebilir
Sabah kahvaltısı hariç oldukça güvenli bir otel güleryüzlü çalışanlar durumu kurtarıyor :) ayrıca carsı ve oradaki popüler mekanlarada çok yakın :)


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumİyiydi denilebilir
Sabah kahvaltısı hariç oldukça güvenli bir otel güleryüzlü çalışanlar durumu kurtarıyor :)


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumOTEL AKKOÇ Odamı Başkasına Vermişler!
8-9 Haziran 2012 tarihlerinde Isparta'da konaklamak üzere 1 hafta önceden telefon ile 2 yıldızlı Otel Akkoç'a rezervasyon yaptırdım. Resepsiyon görevlisi kaydımı yaptı ve iletişim bilgilerimi aldı.7 Haziran günü beni arayıp rezervasyonu teyit ettiler, onlara kesin geleceğimi söyledim. Onlar da tekrar "tamam, oda sizin" dediler.8 Haziran günü otobüs ile yola çıktım. Yolda ne olur ne olmaz diye tekrar oteli aradım. Yolda olduğumu ve biraz geçte olsa geleceğimi söyledim. Yine "tamam, sorun yok" dediler.Isparta'ya gece yarısında vardım. Taksi ile otele gittim. Ama şok.

Odamı başkasına verdiklerini başka da odalarının olmadığı söylediler. Buna haklarının olmadığını, en azından yoldan aradığımda bunu söyleselerdi başka bir çare bulabileceğimi, gece 1'de bilmediğim bir şehirde ne yapacağımı sordun. Sabah saat 9'da SDÜ'de yüksek lisans final sınavım var dedim.
Hiç umursamadılar. Özür falan da dilemediler. Hatta fedai kılıklı elemanları diklenmeye başladı.

Sonra dediler ki falanca otele gidin, yer varmış orda. Hatta orası 3 yıldızlı dediler. Çaresiz atladım taksiye, git git bitmiyor yol. Şehrin dışında bir otelmiş meğer. Nerdeyse gecelik oda ücreti kadar taksi parası ödedim. Otel de 2 yıldızlı çıktı. Daha beter bir otelde mecbur sabahladım. Ertesi gün şehir merkezinde 3 yıldızlı başka bir otele geçtim.Oteli bu uygulaması ile hem maddi hem de manevi olarak bana zarar vermiştir.


%0 %0 %100
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumçok güzeldi sıcak su kilima war çok çok tavisiye ederim herkez için savsiyo tupie şim di ordayım leptopum war wayless war ondan çekiyorum oyun oynuya bilyorum forumlarda qeze biliyorum


%50 %33 %17
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Akkoç Oteli Isparta

Tel :246-2325812
Fax :246-2325810

Şikayet Et