Ana Sayfa İletişim

Senza Grand Santana Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Senza Grand Santana Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Senza Grand Santana Hotel Konum: , Alanya, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 3/ 10 (Kötü)

Hüsran
Otelde kaldığımız sürece hiç kırmızı et yemeği görmedik. Ağırlıkla bol makarna ve yeşillik. Masalar örtüsüz ve pisti. Personelin yarıdan fazlası asık suratlı ve müşterilere hayvan muamelesi yapan bir kaç kişi de mevcut.


%33 %0 %67
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumtahmin ettiğimizden daha iyi bir tatildi
Yemekler denildiği gibi kötü değildi cesıt boldu ve gayet lezzetliydi otel olmasına rağmen hizmet yeterliydi


%0 %0 %100
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumberbat
Yemekler berbat bardaklar tabaklar çok pis.İçecek istemeye çekiniyor insan oda temizliği sıfır paranla rezil oluyosun


%0 %0 %100
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumrezalet yok böyle b*ktan otel
Türk turizmine darbe vurulmak isteniyorsa santana gibi oteller açılmaya devam etsin. otopark yok ilgisiz suratsız personel kendini çok önemli zanneden resepsiyon görevlileri pis odalar yıkanmamaış çarşaflar iğrenç yemekler iğrenç içecekeler ve allahıma yemin ederim günde 1 tl ye kalınmayacak oteldir.


%0 %0 %100
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumberbat
Merhabalar,
hangisinden başlasam bilemedim. Eşimle birlikte 5 gece 6 gün geçirdiğimiz ilgili otelde öncelikle yemek yemeyi düşünmeyiniz. Aç kalırsınız her şey hindi eti 5 gün boyunca köfte ya da normal et çıkmadı ya tavuk ya da hindi onunda tadını tahmin bile edemezsiniz. Oda temizliği sıfır yalvar yakar havlu çarşaf değiştirttik. Onlarında temiz olduğu şüpheli. Herşey dahil konseptte alkollü içecekler ya da normal içecekler hepsi sulu. Denize sıfır otel diye aldanmayın deniz çok dalgali ve taşlı çabuk derinleşiyor. Kum plaj sevenler hüsrana uğrayabilir.
Animatörlerin iyi olması ve havuzun büyük olması dışında otelde beğendiğimiz bir şey olmadı. Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Hiç düşünmeyin bile.


%0 %0 %100
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumrezalet
bukadar rezil bir yer olamaz sakın buraya gidipte tatilinizi rezil etmeyin derim.her yönüyle rezil bir yer benden söylemesi yemekler berbat masalar hiç silinmiyor kendimiz peçete bulabilirsek sildik.oda hizmeti hiç yok.herşey kirli.duş almak isterseniz alamazsınız sular damla damla akıyor.kola fanta gazoz vs içmek isterseniz kirli bardaklar ve gazı kaçmış su gibi içersiniz. yav nediyim tatilimiz rezil oldu erken döndük.lanet olsun böyle otele


%50 %0 %50
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBerbat
Merhaba;
Otel yönetimi otelin insanları aldattığından gayet memnun.
Özetla zaman ziyanı;
1- Otel o kadar pis ki anlatamam bütün blaşıklar el ile sadece su ile yıkanıyor
2- sahil bütün kaya olması nedeniyle sahilde denize grililemiyor
3-Yemekler o kadar kötü ki anlatamam (1 hafta salata yedim) aynı tavuğu öğlen artanını alşam servis ediliyor.
4-animasyon yok denecek kadar az
5-Personellerin büyük bölümü sigortasız çalıştırılmakta (sabah 07:00 da gördüğünüz personeli gece 01:00 a lkadar çalışıyor)
6-Merdivenler İSG ile uyumlu değil
7- sular çoğunlukla yok (16:00-20:00 arası)
..
.
.%75 %0 %25
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBerbat yemek makarna salata makarna tatlî ķöpük helva çalı şanslar dönecek gibi sakın ama sakın gelmeyin


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1   Sonraki Şikayetler (Sayfa:2) >>

Senza Grand Santana Hotel Alanya

Şikayet Et