Ana Sayfa İletişim

Forte Family Garden Resort Hakkında Yapılan Yorumlar ve Şikayetler


Mesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Forte Family Garden Resort hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Forte Family Garden Resort Konum: , Alanya, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 6/ 10 Fena Değil

harikaydi
yorumlara bakiyorum inanamadim.bence cok güzel bir aile oteli gayet sicak calisanlari var.yemekleride güzel.havuzu temiz daha ne olacakki alip evemi götürecektik.iki aile cok güzel vakit gecirdik bence cok iyi tavsiye ederim.yapilan kötü yorumlarada inanmayin bence kasitli yazilmis.çok kötü
otel iyi temizlenmiyor havuz pis wc ler ona keza yemeklerkötü pet bardakları yıkayıp tekrar kullanıyorlarmadem öyle diğer müşterilerin yazmış olduğu şikayetelerı göstermıyorsu8nuz hepınızde öylesınız yıllardan berı bu iş hakkında çalışıyorum sızlerı ıyı bılırım musteri otele gırdıkten sonra tabıkı para alındı...HARİKA
BENİM FOBİM YÜZÜNDEN İLK GÜNÜMÜZ KÖTÜ BAŞLADI. AMA DAHA SONRA YETKİLİ ARKADAŞ ODAMIZI DEĞİŞTİRDİ VE ÇOK GÜZEL BİR TATİL GEÇİRDİK.DENİZ HARİKA OTELİN BAHÇESİ ÇOK GÜZEL.KÜÇÜK KIZIMIZ HAVUZDA OYNARKEN BİZ RAHATLIKLA DENİZE GİRDİK.ÖGLE YEMEKLERİ DAHA GÜZEL OLABİLİRDİ.BAZI EKSİKLER OLABİLİR.AMA YİNEDE ÖNÜMÜZDEKİ YAZ ORADAYIZ.
  Sayfa: 1  

Forte Family Garden Resort Alanya

 • FORTE Family Garden Resort
  Konaklı / Alanya / Antalya
 • Tel:
  +90 242 565 42 92 - 93 - 94 - 95
 • Fax: +90 242 565 42 90 - 91

  2008 yaz sezonunda hizmete giren Otelimiz, FORTE Family Garden Resort 30.000 m² alan üzerinde , yemyesil bir bahçe içinde 6 katlı 9 adet özel bloktan oluşmaktadır. 

   

Şikayet Et