Ana Sayfa İletişim

Club Hotel Lagonya Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Club Hotel Lagonya hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Club Hotel Lagonya Konum: , Belek, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 6/ 10 Fena Değil

Berbattt
Sıcagı scagına yazayımda baskaları barı yanmasın.Halen Kalmakta olduğumuz Lagonya GArden
1-İçeceklerin adını ilk defa burada gördüm berbat.(Örneğin Chat Kola )
2-Yemekler internet sitesinde yayınladığı gibi değil dünkü öğlen yemeğinde makarna,sulu köfte ,pilav tatlılardan:kemalpaşa,ve şeker koymayı unuttukları sütlü bir tatlı şeker koymamışsınınz dediğimizde ise biz unuttuk demediler diyet tatlısı yaptık dediler .Sanki on çeşit tatlıyı yaptılarda diyeti kaldı.
3-Mutfak ile yemek dağıtım noktası birbirinden kopuk yemek bitiyor görevliye söylyorsun birazdan gelir diyo adam rahat kardeşim yemeğini önceden yemiş herhalde.Yinede yemek gelmiyor zaten iki çeşit yemek saatini 30 dk geçsin aç kaldın demektir.
4-Otel aile oteli diye geldik otelde kafasından büyük güneş gözlüğü takıp yakayı bağrı açan recep ivadik tipli iki tane cisim var.
5-sahilde int.sitesindeki işarete bakıpda sahil bar beklemeyin yok öyle birşey.
ama şezlong var .yiyecek içecek yok market var halk plajına götürüyor zaten servis.
6-Animasyon diye birşey yok .sabah iki cisim müziği açıyor akşam 17:00 a kadar.Sonra Akşam 20:00 da showtıme deselerde bilmiyor çocuklar neyapsın demiyorum öğrensinler kardeşim animasyon yapacağım diye çıkıyorlar.Hiçmi birşey görmediniz.
7-Havuzun kaydırağı sadece 14:00 16:00 araı açık sonra kapatıyorlar.Arkadaşlar prensip sahibiymiş.
8-Araç park yeri falan yok otel sahası içinde yol kenarına güneşin ortasına bırakacaksın aracını başka çaren yok.
9-Bardaklar alkol kokuyor .Pİs ve lekeli tabakların çoğu lekeli
10-Otelde kalanlar şezlong kapmak için yarışıyor görevliye söylüyorsun yapacak birşey yok diyor.(Bu otele gelecekseniz Lütfen sinirlerinizi aldırınız.Yoksa tatiliniz berbat olur.)Arkadaşlar aklıma gelen herşeyi yazdım haberiniz olsun )


%0 %0 %100
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumberbat
yemekler berbat karşılama çok kötü oda temizliği yok iyi olan sadece heran çayın bulunması animasyon ekibinin olmaması kötü%50 %0 %50
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumREZALET
2010 Haziran ayı sonlarında internette yer alan yorumlara bakarak Kayseri Bamtur'dan bu otel için 3 yetişkin ve 2 çocuktan oluşan ailemiz için aile odası diye rezervasyon yaptırdık. 4 Temmuzda belirtilen otele gittik ve kendimizi tanıtıp Bamturdan yaptırdığımız rezervasyonu göstererek otele girişimizin yapılmasını istedik. ANCAK! rezervasyonda görevli şahıs tarafından otellerinde boş aile odalarının bulunmadığı ve bizleri ancak halihazırda boş olan bahçe tipi (görülmeye değer harika bir oda- gün ışığı görmeyen, buram buram rutubet kokan, lağım farelerinin kalabileceği güzellikte) bir odaya yerleştirebilecekleri belirtildi. Bu sırada devreye BAMTUR' un değerli temsilcisi arkadaşımız girdi ve bizlerin böyle bir odaya yerleştirilmesine gönlünün razı olmadığını belirterek (sanki bir hafta öncesinden bamtur adlı turizm acentasından aile odası satın alıp parasını peşin ödediğimiz bilinmez ve rezilliklerine bir kılıf bulma gayretiyle) daha konforlu bir otele yerleştirilebileceğimizi beyan etti. Bizde ya bahçe katında yer alan yukarıdaki odaya yerleşecektik veya başka bir otelde kalmaya razı olacaktık. Tamda güven ödülü almış BAMTUR'a layık güvenli bir yaklaşım. Neyse daha güzel ve kalacağımız otelden daha konforlu olduğu belirtilen otele giderek rezervasyonumuzu yaptırdık ve 4+ yıldızlı denilen Kadriyede yer alan hotel belcon 2 yıldızlık da rezil bir tatil geçirdik. ŞİMDİ SEVGİLİ BAMTUR'A (bizlere rezerve edilen odayı başkalarına tekrar sattıkları için) VE BÖYLE ŞEYLERİN DOĞAL OLDUĞUNU, HERKESİN BAŞINA GELEBİLECEĞİNİ BELİRTEREK BİZLERİ DAHA GÜZEL BİR OTELE GÖNDEREN OTEL YETKİLİLERİNE ( balık baştan kokar derler ya, otel idarecilerini görünce iyiki burada kalmamışım diyorum) teşekkür ederek, tatile gidecek arkadaşlara AMAN BAMTUR'a dikkat diyor, bu otel hakkında yapılan yorumlara kanmadan (103 tane yorumdan olumsuz olanının olmadığını dikkate alarak) çevresindekilerden alacakları tavsiyeler doğrultusunda tatile çıkmalarını öneriyorum.


%67 %0 %33
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumiyi
29 Mayıs-5 Haziran 2010 arası bu otelde 2.tatilimizi yaptık. 2009 Mayıs'ta gelip memnun kalmamız üzerine yanımıza bir aile daha alarak gittik. Tüm izlenimlerimi bamturun sitesine yazdım fakat yayınlamamışlar :) Gidecek olanlara tavsiye niteliğinde görüşlerim şöyle;
Öncelikle pozitiften başlayalım; yemekleri geçen seneye oranla daha iyi idi.
Çalışanlar yine bu sene de güleryüzlü,samimi ve işlerini iyi yapan kişilerdi.Garsonundan temizlikçisine kadar...
Otel odaları ferah, geniş ve kapalı bir odası var içinde. Çocuklu aileler için çok kullanışlı.
Plajı geçen sene 800 mt iken yürüyerek dahi gidebiliyorduk. Bu sene başka bir yerle anlaşılmış ve biraz uzak. Birkaç km var. Fakat servis istediğiniz zaman sizi götürüyor.
Animasyon geçen sene çok iyiydi. Öyle ki biz normalde animasyondan keyif almayız ama burada küçük samimi bir ortam içerisinde eğlenceli olmuştu. Cemal,Ersen,Aycan ve Volkan'ın bulunduğu ekip çok iyiydi. Özellikle Aycan ve Olga gündüz çocuklarla ilgilenir, akşam animasyon yaparlardı. Olga sabahları jimnastik yaptırırdı. Her an dolu dolu geçerdi. Su topu, voleybol vs. Hiç durmak bilmeyen sıkı bir ekipti. Belki de onların samimiyeti dolayısıyla tekrar gittik ama onları bu yıl bulamayınca çok üzüldük. Yeni animasyon ekibi bu otelde birbirini tanımış kişilerden oluşuyordu ve aralarında pek uyum yoktu.Ayrı ayrı hepsi iyi insanlar fakat aralarında anlaşamamaları çevreye yansıyordu. Hepsi erkekti. Mini clup için gündüzleri bir hanımın olması daha iyi olurdu çocuklarla ilgilenebilmesi için.Biz gittiğimiz gün 2 hanım geldi animasyon ekibine fakat göremedik. Sonradan belki iyi bir ekip olmuşlardır. Kısacası dönemimizde pek eğlenceli değildi animasyon.
Geçen yıl bahçede mis gibi çiçekler kokardı. Bu sene o çiçekler yoktu herhalde, çünkü hiç o baygın kokuyu alamadım.
Lobide bulunan cam sehpanın kenaları kırık,kesik olduğundan eşim elini kesti ve son 3 gün havuza,denize giremedi. Bu kadar çok çocuğun da yer aldığı bir yerde bu tip şeylere dikkat edilmeli diye düşünüyorum.
Bamtur görevlileri genel olarak çok ilgisizdi.
Ama otele sezon başında verdiğimiz ücrete göre oldukça ekonomik bir tatil geçirdik.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumguzeldi
merhaba tatil iyiyidi.. ozellikle barbaros ahmet umit nese kaynagimiz oldular. ONLARLA cok iyi zaman gecirdik temizlik yenmek bence harika... tereddüt etmeden gidin tavsiye ediyorum ve bamtur tesekurler..!barbarosa umite ahmete tesekurler..


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumharika
merhaba bence tatil çok güzeldi animatörlerin ozellikle barbaros un bize yaklaşımi harikaydı. ONLARLA cok iyi zaman gecirdik OKADAR GÜZELDİKİ KEŞKE 15 GÜN KALSAYDIK. neyse şimdi gelelim otelin görünümüne otel benim gittiğim otellerin yanında harika duruyor temizlik yenmek benden 10 puan aldı.... biz orada çok eğlendik hiç tereddüt etmeden gidin tavsiye ediyorum ve bamtur sağolsun....!millet.hadi tatile..barbarosa umite ahmete tesekurler..%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumdewsa
bnece o hotel güzeldi cemal ersen ve volkan oldukca iyidi mini kulüpde cocuklarımız eylendi ama bayat espirileride oldukça kötüydü:)


%0 %100 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBERBAT
OTELE PESEPSIYONA ILK GIRDGIMIZDEN ITIBAREN ÇOK SASIRTCI BI OTEL RESEPSIONUNUNDAN TUTUNDA RESTAURANT ANIMASYON HEPSI CIDDEN COK KOTUYDU BOYLE BI ISLETMECILIK OLMAZ CALISANLARI KONUSMAYI KESINLIKLE BILMIYO SU KAYDIRAGINI ACILIYO VE KAYMAYINCA BUDA BELES DEGILYA KAYICAKSANIZ KAYIN DILYORLAR INANAMADIM .VE ODA YETMIYO ORDAKI GOREVLI SIZI CEZALANDIRIYORUM DIYE BILIYO YEMEKLERIDE COK CESIT VARMIS GIBI LANSE EDILIYO .


%50 %0 %50
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1   Sonraki Şikayetler (Sayfa:2) >>

Club Hotel Lagonya Belek

t7500 m alan üzerine kurulu olan Club Hotel Lagonya

Belek merkezine 1 km
Antalya ya 40 km
Hava alanına 30 km mesafededir
tesisimiz aile tipi 100 odalı olup tesisimizde acık  restaurantı snack bar yüzme havuzu market ve çarşı mevcuttur.
2003 yılında hizmete giren tesisin 45 m genişliğindeki odalarda telefon TV balkon sac kurutma klima mini bar özel kasa ve banyoda duş mevcuttur. Tüm odalar aile tipindedir.
Yürüme yoluyla kumsal plaja bağlantılıdır.otelden sahile aralıklarla ücretsiz servisimiz vardır.sahilde şezlong şemsiye ve içecekler ücretsizdir.

Şikayet Et