Ana Sayfa İletişim

Phaselis Princess Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Phaselis Princess Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Phaselis Princess Hotel Konum: , Kemer, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 2/ 10 (Kötü)

berbat
çok kötü.. klimalar çalışöıyor 2 gece zorla bi vantilatör buldukta ağustos sıcağında onunla idare etmeye çalıştık.. klimalar neden çalışmıyor diye soruyorsunuz yeterli gelmiyor yada bozuk gibi cevaplar alıyorsunuz.. personeller 0 ilgi..odalar dökülüyor banyolar felaket.. temizlik yok! yemekler deseniz öyle.. tek olumlu yanı konumu güzeldi.. asl


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBerbat
Otel çok eski ve temiz olmayan bir otel. Bebeğimizle gittik odaya girdiğimizde ağır kokuyla karşılaştık ve temizlenmesini istedik fakat sadece çarşaflar değişmişti geldiğimizde. Tuvaletler aşırı kirli. Temizlikçiyi uyardığımızda da aldığımız cevap bebeğinizin bezleri kokuyordur oldu. Türkler için tatil yapılabilecek bir otel değil her şey ruslara yönelik. Onlar gayet mutlu ama bir tane bile Türk?ün güzel memnunum dediğini duymadım ! Yemekler de dahil her şey yabancı turistlere yönelik!!!


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBerbat
Larissa sayesinde hayatımın en berbat tatilini yaşadım herşey tek kelimeyle berbat sakın kesinlikle bu oteli tercih etmeyin pişmanlıksın larissa yemekler çok kötü çalışanlar kötü odadaki eşyalar resmne 20 yıl önceye ait biraz tatil keyfiniz varsa sakın bu otele gitmeyin!


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumKabus
Berbat rezil bir otel klima fabrika bacası gibi ses yapmak dışında bir ise yaramıyor yemekler iğrenç tabaklar kırık aynı yemeği dört gün kaldığımız da yedik denize sıfır olmasi dışında bir opsiyonu yok yattığınız yataktan sabah dayak yemiş gibi uyaniyorsunuz personel her şeye bir ters cevap zorla çalıştırıyor Muş gibi bütün mobilya eski elbise dolabında raf dahi yoktu battaniye bırakmışlar içine kokudan kapısını kapatıp eşyalarımızı valizdrn kullandık temizlik yapılmıyor dus bataryalari eski demir seklinde açmak için bir hayli ugrasiyorsunuz havuz temizlenmiyor basiyorlar sürekli çamaşır suyunu hergün bayat balık tavsiye etmem nasıl bu yıldızları almış kime para yedirmis anlamadım


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBerbat
Kesinlikle bu otel pişmanlıktır. Hayattan soğutur. Diğer yorumların hepsi doğru aynılarını tekrarlamaya gerek yok. Kendinizi ve tatilinizi önemsiyorsanız bu otele gelmeyin.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumTatil Budur internet sitesinde öneriyor mesajına istinaden geldik ancak otelin eski ve havalandırhavalandırma-soğutmanın yetersizliği ile plaj ve şezlongların temizliği ıyi değil. Işletmecilik zayıf.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumiğrenç
esımle oraya gıttık sıteden resme bakıp. 1.kilima çalışmıyor 2- odalar iğrenç dökülüyor 3- yemek yiyemezsiniz akserdeki yemekahane daha iyi 4- personel tamaman dogundan gelme türkçeye hakim değiller. son 10 yılda bu kadar kötü bir otelde kalmadım bır gece kaldık 3 gece daha kalamız gerkırken tatıl fırmasını arayıp otelı degıtırdık sakın gıtmeyın orda bına var sadece


%0 %100 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumMükemmel
Merhaba,
Ailemle birlikte 05.08.2017 tarihinde otele giriş yaptık. Otel personeli çok ilgili ve alakalılar. Otelin artıları ve geliştirmeye açık yönlerini aşağıda paylaşıyorum.

Artıları :
1- Otel konum olarak çok güzel. Denizi akvaryum suyu gibi berrak ve tertemiz. İçerisindeki taşları görebilirsiniz.
2-Otel personeli çok ilgili.
3-Odalar tertemiz. Her gün odamız temizlendi.
4-Kiralık kasanın ücretsiz olması bir diğer olumlu yanı.
5-Klima merkezi sistem olarak çalışıyordu. Yeterliydi. Kaldığımız süre boyunca sıcak nedeni ile uyku sorunu yaşamadık.
6-Havuzu temiz ve ortamı çok güzel. Ağaçlar içerisinde tatil köyü izlenimi veren bir yapısı var.
Geliştirilmesi gerekli yönler :

1-Otel oldukça eski. Genel olarak yenilenmesi gerekli.
2-Türk gecesi hiç yapılmadı. Bu yönce organizasyon yapılabilir.
3-Çoğunluk Ruslar mevcut. Animasyonların çoğu onlara hitap ediyor.
4-Animatörlerin animasyonlara insan toplamak için bağırmaları rahatsız edici.
5-Rus gençlerin toplanıp yüksek sesle muhabbet etmeleri ve içki içmeleri rahatsız edici.

Otel yöneticisi İlhan Bey'e ve ekibine göstermiş oldukları misafirperverlikten dolayı çok teşekkür ederiz. Denizi ve muhteşem konumu nedeni ile ziyaret edilmesi gerekli bir tesis.


%0 %0 %100
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1   Sonraki Şikayetler (Sayfa:2) >>

Phaselis Princess Hotel Kemer

Şikayet Et