Ana Sayfa İletişim

OG-Erim Otel - Hotel Ogerim Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer OG-Erim Otel - Hotel Ogerim hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

OG-Erim Otel - Hotel Ogerim Konum: , Kuşadası, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 4/ 10 (Kötü)

teşekkürler og-erim
gerçekten mükemmel bir otel,eğer ailenizle ve sevdiklerinizle güzel bir tatil geçirmek istiyorsanız og-erim otel tam size göre bir yer,çünkü bu zamanda ailenizle temiz,nezih ve bir o kadarda güleryüzlü bir işletme bulmanız gerçekten çok zor.og-erim otelde tam anlamıyla aradığımız herşeyi bulduk diyebilirim 2009 temmuz ayında ben ve aileme gerçekten güzel bir tatil yaşatan og-erim ailesine ve güleryüzlü personeline teşekkürlerimi sunuyorum,nasipse 2010 yazında tekrar gitmeyi düşünüyoruz bu sefer 3 aileyiz :)


%50 %0 %50
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorummükemmel
tek kelimeyle harika bir tatil geçirmemize neden olduğu için tüm ogerim personeline sonsuz teşekkürlerimizi sunarız


%60 %0 %40
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumtek kelime ile iğrenç bir otel,daha doğrusu pansiyon. güya herşey dahil tek çeşit yemek o da ya içinde yüzen sosis. berbat yemek kokuları otelin tüm odalarına kadar geliyor.tam bir üç kağıtçılar oteli paranızla rezil olmak için gidebilirsiniz


%75 %0 %25
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum<< Önceki Şikayetler   Sayfa: 2  
Şikayet Et