Ana Sayfa İletişim

Robinson Club Nobilis Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Robinson Club Nobilis hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Robinson Club Nobilis Konum: , Belek, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 9/ 10 (Mükemmel)

Çeşitli tarihlerde 2 kez robinson club nobilis'te ailece kaldık. otelin odaları,servisi ve yemekleri harika. çevre düzenlemesi ve golf sahası muhteşem. özellikle sabah kahvaltılarındaki taze meyve suları çeşitlerini ben bunca yıldır tatile gidiyorum ilk defa gördüm.

fiyatları biraz yüksek ama imkanınız varsa özellikle bahar aylarında(yazın belek'te sivrisinek çok olduğu için)kesinlikle gidin.

otelden animasyon için fazla birşey beklemeyin.. çünkü sonuçta esas itibariyle golf oteli.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Robinson Club Nobilis Belek

Şikayet Et