Ana Sayfa İletişim

Mola Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Mola Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Mola Hotel Konum: , Ankara, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 5/ 10 Fena Değil

çok iyiydi
Eşimle beraber kaldım. Bu konuda gerçekten çok hassaslar.Tam bir aile oteli.Yaşın yanında kuruda yanabilir fakat her önüne geleni almamaları gerçekten çok hoşuma gitti.Sonuçta ailemizi bırakıp işimize gidiyoruz.Otel yönetimini kutluyorum.Niyeti başka olan arkasaşlar için zaten yığınla otel var burada bize kalsın


%20 %0 %80
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumGece müdürü... adının cemil olduğunu öğrendiğiniz personele dikkat... Sanırım dağdan getirmişler onu.. yanınızdaki bayanı iyice süzmeden otele almaz.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumYanınızdaki bayana telekız muamelesi yapılan yegane otel


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Mola Hotel Ankara

Izmir Caddesi
No:27 Kizilay
Ankara 06000
Turkey

Description: 57 rooms

Şikayet Et