Ana Sayfa İletişim

Evkuran Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Evkuran Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Evkuran Hotel Konum: , Ankara, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 9/ 10 (Mükemmel)

tüm otel calısanlarını ve emegı gecen tum personelı sevgıyle kutluyorum vermıs oldugunuz uatun basrınızdan ve calısmanızdan bıze gosterdıgınız ılgı ve alakadan dolayı sızlerı hepınızı kutluyorum ıyı calısmalar hepınız supersınız bır daha gelırsem yıne sıze ugruyacagım sevgıyle kalın ıyı calısmalar


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Evkuran Hotel Ankara

Ziya Gokalp Cad, Mediha Eldem Sok 40
Ankara
Turkey


Description: 60 rooms

Şikayet Et