Ana Sayfa İletişim

Kuşadası OTEL ŞİKAYETLERİ

Tatile gideceğiniz bölgeyi seçtiyseniz bu bölgede bulunan oteller ve tatilköyleri ile ilgili yorumlara bakarak daha iyi bir tatil geçirme şansına kavuşabilirsiniz.

En iyi Kuşadası otellerini görmek için tıklayın!


Kuşadası bölgesindeki oteller ile ilgili son gelen şikayetler ve yorumlar
Otel: Grand Blue Sky International
Bölge: Kuşadası

Otelin tanıttığı resimlerle ilgisi yok o yuzden iki kere düşünün yemekhane wc ve havuzlar çok pis personel hizmet sunabilmek amacıyla degil rica ile çalışıyor ayran ilave edecekmisiniz diye soruyorum bugun 3 kez yeniledim zaten diyor gozleme yapan bayan yoruldum dinleneyim deyip ara veriyor yemekler asla yenilenmiyor en kötüsü de muhatap bulamiyorsunuz sadece biz degil kac kisinin resepsiyonda sesini yuksettigini duyduk bu yuzden 3 gunluk tatilimizi 1 gunde sonlandırıp baska otele geçtik
Otel: Tusan Beach Resort
Bölge: Kuşadası

Otele girerken başladık.. erken varış yaşandığından dolayı resepsiyondaki çalışanlar sinirlendiler.Sırf resepsiyondakiler değil ,tüm çalışanlarda bezmiş , mutsuz bi tavır var .çay isterken , tuzluk isterken vs. çekiniyor insan.. onuda geçelim temiz değil , içecekler fiyasko.. her şey mi kötü ? tabi ki değil ; deniz mis .. akşam yemekleri lezzetli .. ama hepsi o kadar , yazmadan geçemeyeceğim biri var , kahvaltıda omlet yapan bayan ; enerjisi , samimiyeti , güler yüzü takdire şayandı. söyleme fırsatım olmadı , umarım yazdıkları okur
Otel: Surtel Hotel Kuşadası
Bölge: Kuşadası

Otelin resepsiyon bölümünde ki çalışan ukala saygısız dengesiz otelin otoparkı olduğu halde dolu diyerek bu durumda ne yapacağım dediğimde dışarıya parkedeceksin parasını vericeksin gibi Emirvaki kelimlerle konuşmalar diksiyon yok odada temizlik yok havlu yok sıcak su yok yataklar Berbat seçim sizin gidin ve paranızla rezil olun.
Otel: Vera Santa Maria Hotel
Bölge: Kuşadası

Berbat bir yer internetten rezervasyon yaptık gittiğimizde hiç beğenmedik. pis ve bakımsız bir yer. Otele giriş dahi yapmadık verdiğimiz kaporayıda alamadık. Muhattap bulamıyorsunuz. Pansiyon dahi olamaz. Turizm bakanlığı buna el atmalı.
Otel: Vera Santa Maria Hotel
Bölge: Kuşadası

Merhaba , fiyatı uygun diye 16.09.2017 tarihinde ilgili otele gittik.Öncelikle her yerin pislik içinde olduğunu gördük. Odaya geçtiğimizde yatakta yastık diye incecik bişey konmuş ve yatak başlıkları toz içindeydi, odadaki tek kişilik koltuk yerinden hiç kaldırılmamış sanırım etrafı örümcek ağı doluydu. Daha sonra otelin havuzuna geçtik içecek aldım hayatımda içtiğim en kötü içecekti. Yemek saati geldiğinde bir çok meze ve yemek aldım ancak çok çok kötüydü o kadar yemek içinde aç kalktım. Otelden plaja gitmek için Anayol'un ortasından yürüyerek yaklaşık 10 dakikada gidebiliyorsunuz. Birdaha asla gitmeyeceğim tarzda bir otel turizm bakalığı acil olarak verilen 4 Yıldız'ın denetlemesini yapması gerekiyor.
Otel: Tusan Beach Resort
Bölge: Kuşadası

1-Otel eski havuzlar küçük
2-hamam sauna vs ücretli
3-alkoller su gibi
4-otel de içme suyu sıkıntısı var yanınızda su götürmeniz gerek
5-personel ilgili alakalı değil çoğu ekstracı
6-mini bar ilk sefer ücretsiz sonra ücretli
7- yemekler tatsız uzuuuun kuyruklar oluyor
8-odalar çok küçük
9-bebek yatakları eski ve yırtık
10-sabah çay için kuyrukta tartıştım :(
11-çay bardakları genelde pis önce yıkamanız gerek
12-klimalar eski verimsiz
13-verilen rakı markası sedir mi ne
14-yemeklerin üstünde arılar
15-yemekhaneden ! Odaya su götürme telaşı
16-şenzlong az kapma telaşı
17-kırmızı et yok gibi varsa içinden tavuk çıkabilir:)
18-görünüme aldanmayın
Aksini iddia eden altına yazsın hodrimeydan zamanınıza ve paranıza yazık biz yandık siz yanmayın..
Otel: Sentinus Hotel
Bölge: Kuşadası

09.08.2017 Günü SENTİNUS HOTEL KUŞADASI n dan Murat Çelik beyle (satış pazarlama sorumlusu) görüşerek 5 Eylül girişli ve 9 Eylül çıkışlı, 3 aile (8 yetişkin 4 çocuk) olacak şekilde 4 oda rezervasyon yaptırdım. Toplam tutar olan 3200 tl nin %30 u olan 960 tl depozitoyu otel hesabına yatırdım. Murat bey tarafın dan rezervasyon ekran görüntüsü tarafıma WhatsApp den gönderildi. 25.08.2017 günü bir yakın bir aile için otel dolu olduğundan dolayı zorda olsa bir oda daha rezervasyon yaptırdık ve 1350 tl olan toplam bedelin 350 tl sini otel hesabına yatırdık. toplamda 4 aile 5 oda olacak şekilde 4550 tl tutarlı rezervasyonu yaptırmış olduk.
01.09.2017 akşam saatlerinde ( Bayramın 1. günü heryer tatil oteller dolu yer bulmak zor.) Sentinus otelden resepsiyon sorumlusu olduğunu söyleyen Niyazi bey diye biri aradı ve otelde yeterli doluluğu sağlayamadıklarını ve otelin erken kapanış yapacağını bu yüzden ya konaklama tarihlerimizi erken bir tarihe çekmemizi yada rezervasyonun taraflarından iptal edileceğini, yada başka bir otele yönlendirileceğimizi söyledi. bende bunun doğru olmadığını yanlış bir yaklaşım olduğunu söyledim. Başka bir isim altında oteli arayıp 11 eylül girişli rezervasyon yaptırmak istediğimde hemen fiyat verip rezervasyon yapıyorlar. bunu neden böyle yaptıklarını sorduğumda oteli açık tutmak için olduğunu söylüyorlar ama ödemesi yapılan rezervasyonları da iptal ediyorlar. sonunda kalabalık bir gruba yer açmak için olduğunu açıkladılar. bütün görüşmelerimiz sonuç vermedi ve rezervasyonlarımızı otel tek taraflı olarak iptal etti. Depozitomuzu geri yatırıp bize de başka bir otelden rezervasyon yaptırdı. bizde bu oteli beyenmeyip bizde bu rezervasyonu iptal ettirdik. otellerin dolu ve bayram tatili oluşu nedeni iyi otel bulmakta zorlandık. Toplamda 4550 tl ödeyeceğimiz konaklama ye 8890 tl ödemek zorunda kaldık. Sentinus otelin bu hilesinden dolayı biz 4340 tl fazla para verdik. Bizim yaşadığımız bu sıkıntının bir cezası olmalı ki başkaları da aynı oyuna gelmesin.

Otel: Sentinus Hotel
Bölge: Kuşadası

09.08.2017 Günü SENTİNUS HOTEL KUŞADASI ndan Murak Çelik beyle (satış pazarlama sorumlusu) görüşerek 5 Eylül girişli ve 9 Eylül çıkışlı, 3 aile (8 yetişkin 4 çocuk) olacak şekilde 4 oda rezervasyon yaptırdım. Toplam tutar olan 3200 tl nin %30 u olan 960 tl depozitoyu otel hesabına yatırdım. Murat bey tarafın dan rezarvazyon ekran görüntüsü tarafıma WhatsApp den gönderildi. 25.08.2017 günü bir yakın bir aile için otel dolu olduğundan dolayı zorda olsa bir oda daha rezervasyon yaptırdık ve 1350 tl olan toplam bedelin 350 tl sini otel hesabına yatırdık. toplmada 4 aile 5 oda olacak şekilde toplam 4550 tl tutarlı rezarvasyonu yaptırmış olduk.
01.09.2017 akşam saatlerinde ( Bayramın 1. günü heryer tatil oteller dolu yer bulmak zor.) Sentinus otelden resepsiyon sorumlusu olduğunu söyleyen Niyazi bey diye biri aradı ve otelde yeterli doluluğu sağlayamadıklarını ve otelin erken kapanış yapacağını bu yüzden ya konaklama tarihlerimizi erken bir tarihe çekmemizi yada rezervasyonun taraflarından iptal edileceğini, yada başka bir otele yönlendirileceğimizi söyledi. bende bunun doğru olmadığını yanlış bir yaklaşım olduğunu söyledim. Başka bir isim altında oteli arayıp 11 eylül girişli rezarvasyon yaptırmak istediğimde hemen fiyat verip rezarvasyon yapıyorlar. bunu neden böyle yaptıklarını sorduğumda oteli açık tutmak için olduğunu söylüyorlar ama ödemesi yapılan rezarvasyonları da iptal ediyorlar. sonunda kalabalık bir gruba yer açmak için olduğunu açıkladılar.bütün görüşmelerimiz sonuç vermedi ve rezervasyonlarımızı otel tek taraflı olarak iptal etti. Depozitomuzu geri yatırıp bizede başka bir otelden rezarvasyon yaptırdı. bizde bu oteli beyenmeyip bizde bu rezarvasyonu iptal ettirdik. otellerin dolu ve bayram tatili oluşu nedeni iyi otel bulmakta zorlandık. Toplamda 4550 tl ödeyeceğimiz konaklama ye 8890 tl ödemek zorunda kaldık. Sentinus otelin bu hilesinden dolayı biz 4340 tl fazla para verdik. Bizim yaşadığımız bu sıkıntının bir cezası olmalı ki başkalarıda aykı oyuna gelmesin.

Otel: Ephesia Holiday Beach Club
Bölge: Kuşadası

ben farklı bir otele gittim galiba... odaları temiz. havluları bol, yemekleri çeşitli, personeli güler yüzlü bir oteldi benim gittiğim. bazı arkadaşları okuyunca şaşırıyorum. odaların bir günü bırak 1 saat bile boş kalmadıgı bir dönemde tesise gitmişseniz, sizden bir saat önce odadan çıkan aile yada kişi, duvara birşey çarptıysa (bilerek yada bilmeyerek) siz yok duvar kirli yok bilmem nesi şöyle demeye hakkınız yok. sabah 10:00 da tesise varıp 14:00'e kadar beklemeniz lazımken, bir an önce faydalanmak isteyip odaya bir an önce girmek isteyip insanların işini yapmasını beklemezseniz, kusura bakmayın odanın 10 dk içinde hazır olmasını beklemeye hakkınız yok. dediğim gibi odamız temizdi. yemekler bol çeşitli ve lezzetliydi. çalışanlar güleryüzlü ve çözüm odaklıydı. havuzlarda, başka tesislerin havuzlarından farklı bir şey görmedik. gayet normaldi. bu fiyatı verip arap şeyhleri gibi ağarlanmak isteyenlere lafım yok tabi.
Otel: Club Papatya Hotel
Bölge: Kuşadası

Clup papatya otelden gayet memnun kaldık persobellerın guleryuzlu hızmetınden ayrıca ummet bey ve sınem hanımın samımı tam bır aıle ortamı hıssettırmesınede ayrıca tesekkur eder saygı ve sevgılerımı sunarım
Otel: Atlantique Holiday Club
Bölge: Kuşadası

Öncelikle yemekler berbat ve ötesi animasyon ekibi çok acemi birşey yaptıkları yok ama uğraşıyorlar işte. Yönetim berbat personele bizim yanımızda fırça atıyorlar ama yemekhaneye laf yok sadec e güzel yönü AQUA PARKI çocuklar için
Otel: Atlantique Holiday Club
Bölge: Kuşadası

Odalar pislik içinde yataklardaki pikeler çarşaflar yastık yüzlerinde lekeler dolu havlular kim bilir kaç senelik sökük yırtık içinde banyo harabe yemekhanesi rezil hergün aynı şeyler ve hiç bir çeşit yok paranla rezil oluyorsun resmen herşey dahil diyolar odadaki kasa bile günlüğü 12 lira geldiğimize pişman olduk
Otel: Pine Bay Holiday Resort,
Bölge: Kuşadası

Pine Bay otele 1 eylülde 2017 tarihinde bayram tatili için giriş yaptık. Öğlen odamızı temiz diye teslim aldık falat odanın temiz olmadığını gördük. Call center ı arayıp durumu bildirdik ve temizlenmesi için gerekli işlemlerin yapılacağını söylediler. Saat akşam 6 da odamıza döndüğümüzde temizlenmediğini gördük ve tekrar aradık gerekli yönlendirmenin yapılacağını söylediler. Kendilerine 1,5 saat zaman verdik fakat yine temizlenmediğini gördük. Saat 8 oldu ve hala odanın temizlenmesini bekliyoruz... Böyle ilgisizlik görmedik, başka oda veremeyecekleri söylediler oteldeki tüm odaları doluymuş. Bir problem olabilir bunu anlayışla karşılarım ama çözüm için hiç çaba sarfetmiyorlar. Kesinlikle tavsiye etmiyorum!!!
Otel: My Aegean Star Hotel
Bölge: Kuşadası

Temizlik yönünden zayıf bir hotel. Biraz daha önem verilmeli temizliğe.yemekler güzeldi. Animasyon ekibi eğlenceliydi.genel olarak güzeldi.
Otel: Atlantique Holiday Club
Bölge: Kuşadası

Berbattttt hastalik kaptim...asansoru yok...karincalar basti odayi..ilgisiz personel ilgisiz sacma bi otel
Otel: Ephesia Holiday Beach Club
Bölge: Kuşadası

Bu ikinci yorumum ve yorumum yayınlanana kadar yorum yazmaya devam edicem. Otelin genelinde hijyen beklemeyin! Otele gelirken temizlik malzemelerinizi getirmeyi unutmayın!!! Otelin odalarının hijyeni fotoğraflardan belli zaten. Tabaklar ve bardaklar hep lekeli. Her 5 tabaktan 2 tanesinde önceki yemekten kalıntılar var! Meyveler ve sebzeler yıkanmıyor! Otele geldiğimiz ilk gün saat 14:30 da odaya girdik. Bavulları aç odaya yerleş derken saat 15:00 oldu. Havlu alalım havuza gidelim dedik. Havlu standındaki görevlinin cevabı "Saat 9:00 gibi gelirseniz havlu bulabilirsiniz." Saat 14:00 de giriş yaptığım otele havlu almak için 9:00 da gelmem gerekli!!! Resepsiyona durumu bildirdik, hemen havlu yollanacağı söylediler ancak 4 gün geçti havlu falan yok! Temizlikçilerden birşey istemeyin zira azar yerseniz! Eşim şampuan istedi ancak verilen yanıt "En son odada vardı onları naptınız!" Bilseydim kendi şampuanı mı kendim getirirdim! Otelde banyo havlusu kalmadığından dolayı son 2 gündür tek havluyla 3 kişi kurulanıyoruz! İtalyan restauranta gittik. Risottoyu buğdaydan, panna cottayı çilekli muhallebiden yaparak insanlarla alay ediyorlar. Otellerin genelinde bulunan ata sporumuz olan havuz kenarı havluyla yer kapma bu otelde de var. Ancak burada birde yeni branş olan internet kapma eklemişler. İnternet sadece resepsiyon etrafında olunca ve oturacak yer kısıtlı olunca mecburen internet kapmaca da oynuyorsunuz. Durumları otel müdürüyle paylaştık. Aldığımız cevap "Mağduriyetiniz için üzgünüz ama zaten son gününüz bugün. Telafi için yapacak birşey yok!" Müşteri memnuniyeti ön planda yani bu otelde! Otelde hiç mi birşey yok dersek elbette var. Animasyon ekibi gayet iyi ve beyaz ekmek çok lezzetli! Yemekler rezil olduğu için beyaz ekmek en çok yediğiniz şey olacaktır! Bu otelde kalmayı ne zaman düşünmelisiniz, eğer Türkiye'deki başka hiçbir otelde yer kalmadıysa ve siz illa tatile çıkmak istiyorsanız o zaman tatil yapmayın evde oturun! En azından paranızla rezil olmazsanız!!!
Otel: Atlantique Holiday Club
Bölge: Kuşadası

Hayatimda gordugum en berbat oteldi..odami karincalar basti birakin onu asansor yok ya hangi cagda yasiyoruz apart otrl gibi cok kotu deniz berbat dalgali bulanik pis...hizmet sifir..erken ciktik nereye gidiuorsunuz bile demediler
Otel: Arora Hotel
Bölge: Kuşadası

Geçirdiğimiz 3 gün boyunca plaj pislik içindeydi denize giremedik. Yemekler de çeşit yok. 3 gün boyunca patates makarna yemek zorunda kaldık. Verdiğiniz paraya kesinlikle değmeyecek kalitede. Odalar bakımsız ve eski.Yataklar eski ve rahatsız...Hakkını vereceğimiz tek nokta güler yüzlü garsonları.
Otel: Club Hotel Maxima
Bölge: Kuşadası

Açıkçası hayatta onyargılı değilimdir ancak ilk defa yorumların dikkate alınması gerektiğini hissettim. Otel herşey dahil. Ama sezonu kapatmış sanırım. Denize konumu mükemmel. Büyük havuz ve kaydıraklı havuz güzel. Oda geniş. Ancak personel maalesef inanılmaz duyarsız. Bir selam bir günaydın bile yok. 3 kere mama sandalyesi sorduk sonra kendimiz bulduk. Yemekler özensiz ve üç çeşitten iyice kismislar. Oyun parkındaki merdiven basamakları kırıkti. Kızımın ayağı sıkıştı İki kere söyledik bakan bile olmadı. Personel bile biz sezonu kapattik diyor. Aralarda aperatif kuru patates geliyor. Ama tur firmasının ilgisi için teşekkür ediyorum. Merkez hemen dikkate aldı. 2. Gün çıkış yaptık. Otelin konumu mükemmel. İyi bir işletme anlayışı ile full çeker. Ama bu kadro ile imkansiz
Otel: Faustina Hotel
Bölge: Kuşadası

Faustina otel gerçekten Allah kahretsin bu oteli de çalışanlarını da ben bu kadar saygısız iğrenç bi yer görmedim. Bir odayı alkollü diğerini alkolsüz tuttuk. Babamın kendine aldığı birayı bana vermesini olay yaratıp saygısızca odaya yazarız diye uyarmaları hiçbir şekilde laf anlatamamış olmamiz otele giren çıkan bir şey yok hakkını sadece bana verdi deyince bağırmaları kurallar diye diretip otel tatilimi zindan a çevirmeleri. Gerçekten o iğrenç sulandırılmış fıçı biranızın 2 liralık hesabını yapıp 4 gece 4 kişi kalıp 2500 lira verip bunu da burnundan getirmeye hatta bunu karşında müşteri yokta çocuk varmış gibi bağırıp çağırarak anlatmaya hiçbir hakları yok. Aklı olan gelmesin. Otelin sahibi acilen bu zihniyeti ve çalışanları değiştirsin. Yerine yenilerini getirsin. Bırakın müşteriye saygıyı insana saygıları bile yok. Umarım o hesapladıkları bir bardak bira burunlarından gelir.

Daha bir çok otel şikayeti var. Diğer şikayetleri otellerin içine girerek görebilirsiniz.

Otel Adı: Otel adının birazını giriniz