Ana Sayfa İletişim

Hotel Anatolia Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Hotel Anatolia hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Hotel Anatolia Konum: , Bursa, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 3/ 10 (Kötü)

Tek kelime İle berbat . Hayatımda böyle bir otel görmedim. Sağlık sorunun içşn gittiğim Bursa Anatolia otelde yaşadığım tam bir facia. Lütfen dikkat edin


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorummecburiyetten kaldim
Calistigim sirketin anlasmasindan dolayi mecburen bu otelde kaldim
Mecbur olmasam kesinlikle kalmazdim son gun cikisimizda yemememe ragmen cikolata yemissiniz diyerek 6 tl ucret istediler ne oldugunu bile anlamadim itiraz ettim fakat gorevli orali bile olmadi daha fazla kucuk duruma dusmemek icin hemen odedim. ve ciktim. Bu sikayeti yazmayacaktim fakat ayni olayi is gezisi icin gelen is arkadadasimada yapmislar onada sakiz faturasi cikartmislar.isin en kotü yani su an yine is icin bursadayim ve yine bu otdedeyim. hizmet sıfır cok kotu cok.


%0 %0 %100
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Hotel Anatolia Bursa

Cekirge Meydani
Bursa
Turkey

Description: 95 rooms

Şikayet Et