Ana Sayfa İletişim

Kervansaray Bursa Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Kervansaray Bursa Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Kervansaray Bursa Hotel Konum: , Bursa, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 1/ 10 (Kötü)

Rezalet
Hiç bir şekilde memnun kalmadım. Hersey ekstra ücretli Wi-Fi ücretsiz denildiği halde 30tl günlük ücret istiyorlar. Bu kadar rezalet bir otelde kalmadım bu zamana kadar. Hiç bir skeidle önericeğim bir otel değil


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumguzel geciyor hamam haric
Oteliniz cok guzel fakat hamamindan hic memnun kalmadim cok kisa surede terk etmek zorunda kaldim


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumberbat
Otelin herşeyi iyi ama özel olan masaj bölümü sıkıntılı.odalar sıcak..sıcak oldu dediğimde masaj yapan arkadaş odayı terk etti ve benden 30 dk'lık para talep ettiler.Lafı söylediğime pişman oldum ve hesabı öderken suçlu oldum.hiçbir şekilde tavsiye etmiyorum..


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumKızımla birlikte 27 Ekim 2013 tarihinde kervansaray oteli çekirgeye kapalı yüzme havuzuna büyük bir hevesle gittik.Havuza girdikten bir süre sonra havuzun dibinde yüzen saç ve kıl yumaklarının suyun dibinde yüzdüğünü farketmemiz ile birlikte tiksinerek ücretimizi ödeyip oradan ayrıldık Günümüz berbat oldu.Gidilecek bir yer değil.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBERBAT KAHVALTI
25 YILLIK GEÇMİŞİ OLAN ve TÜRKİYE BÜYÜKBAŞ HAYVANCILIĞINA HİZMET VEREN BİR FİRMANIN SATIŞ DİREKTÖRÜ OLARAK BURSA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNE DENETLEME VE SEYAHATLERİMİZDE EKİBİMLE BİRLİKTE (KERVANSARAY OTEL-ÇEKİRGE) OTELİNDE DEVAMLI KALAN BİR MÜŞTERİYİM.SABAH KAHVALTI ESNASINDA ODA NUMARAMI SORAN İSMİNİN TUBA OLDUĞUNU ÖĞRENDİĞİM ÇALIŞAN KİŞİYE GEREKLİ BİLGİYİ VERDİKTEN SONRA BENDEN BAŞKA KİMSENİN ODA NUMARASINI SORMADIĞINI GÖRDÜM ve GÖREVİNİ EKSİK veya ARDNİYETLİ OLARAK YAPTIĞINI BELİRTTİĞİMDE UKALACA TAVIRLAR VE AÇIKLAMALARLA MUHATAP KALDIM .BUNUN ÜZERİNE DAHA DA KÖTÜSÜ NİYAZİ ÖZNALBANT ADINDA RESTORAN ŞEFİ YAPILAN TERBİYESİZLİĞE KENDİSİ DE DAHİL OLARAK AYNI TARZ VE TEHDİTVARİ TAVIRLARLA SAHİP ÇIKARAK BİZİM GİBİ BİR FİRMANIN HİÇBİR ELEMANININ BUNDAN SONRA KERVANSARAY - ÇEKİRGE OTELİNDE KALMAMASI TALİMATINI VERMEME YOLAÇMIŞTIR.

ATAFEN A.Ş SATIŞ DİREKTÖRÜ VETERİNER HEKİM METE ÜRE 0 5332177901


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBöyle bir şey olamaz. Hotelinizde 2 gece konaklamak üzere rezervasyon yaptırıyorum ve ödemenin şirketimize ait olduğunu yazımda da belirttiğim halde ve bu şekilde de konfirme edilmesine rağmen gece 02:00 sularında gelen müşterim ödeme yapmazsanız sizi kabul edemeyiz ibaresiyle karşı karşıya kalıyor ve ben müşterimi gecenin 2'sinde alıp başka bir hotele yerleştirmek zorunda kalıyorum. Şaka gibi ama gerçek. Böyle bir rezalet en vasat bir otelde yada herhangi bir konaklama yerinde dahi yaşanmaz. Kervansaray gibi bir hotel 2 gecelik konaklamayla batacağını sandı herhalde. Bu kadar kötü durumdalar sanırım. Buradan da anlaşılıyorki Kervansarayda önce para konuşuyor. Müşteri memnuniyetiymiş falan hikaye...


%75 %0 %25
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumkorkunç ve hastalıkla geçen beş gün
Otele her şey dahil ödemesi ile jolly turizm kanalıyla gittik. Orada öğrendik ki üç öğün yemek dışında her şey ekstra, mini bar, yerli yabancı içecekler, çay ve su bile...ha illa her şey dahil vaadinden yararlanmak istiyorsan en alt kattaki küf kokan dip bir odaya inip alacaksın..yemek sırasında bile masaya istediğin her içecek ekstra.. kaldığımız 5 gün boyunca pek çok kişi ile beraber su bile içmeye 5-6 kat indik çıktık..onun dışında servisle istediklerimize çıkarken bir sürü para ödedik..bu arada pazar günü otele giriş yapan konuklardan yaklaşık 50 si pazartesi gece başlayıp 2-3 gün süren ishal ve kusmadan ölüyorduk..bu yetmezmiş gibi otel doktoru bulunamıyordu,bulunduğunda da muayene için üstüne yüzlerce lira para istedi..bir seruma 300 tl gibi.. bu zehirlenme olayı hakkında ne otel misafirlerine ne sağlık müdürlüğüne bilgi verilmedi..sulardan..tüm bölge otelleri kusuyor ve ishal denildi.. en çok ailesi başında olmayan geleceğin yıldızları çocuk topluluğuna üzüldük.. hepsi kusmaktan perişan oldu.. odalar da çok küçüktü.. temizlik genel olarak iyi değildi.. otel personeli özellikle resepsiyon çok küstahtı..tüm bunlarla ilgili sadece jollyi hedef gösterdiler..


%50 %0 %50
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumoverpriced the room that i stayed was awfull small and very old the beds were not nice atall on top of this we wre given a twin bed İ didnt even ask for it too expensive in return you get nothing big rip off


%0 %0 %100
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Kervansaray Bursa Hotel Bursa

Fevzi Cakmak No 29 Osmangazi
Bursa
Turkey

Description: 140 rooms

Şikayet Et