Ana Sayfa İletişim

Imbat Hotel - İmbat Otel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Imbat Hotel - İmbat Otel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Imbat Hotel - İmbat Otel Konum: , Kuşadası, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 5/ 10 Fena Değil

gayetiyi
Yorumlarin cogu olumsuz ama ben ve cocuklarim gayet memnun kaldik. Hersey icin tskler.


%0 %50 %50
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumAkli olan gelmesin
Çalışanları bilgisiz,havuz lağım suyu kadar pi,plaj bakımsız,odalar pis ve eski,yemekler berbat,otel girisinde sizi karsilayan biri bile yok valizlerinizi kendiniz taşıyorsunuz.Havlumuzu şezlonga koyup kahvaltiya gittik biz gelene kadar havlularimiz gorevliler tarafindan toplanmis surekli bizde yok oraya sorun buraya sorun diye herkes birbirine gonderdi.Bir yıllık yorgunlugunuzun çıkacağı bir yer degil burası paramıza yazık.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumKötü
Otelin iyi OLDUĞUNU söyleyenler ya temizlikten, hizmet politikasından bir haberler yada otel çalışanları iyi diye yorum atıyorlar otelde çalışan personellerde dahil mutsuzlar yemek saatleri çeşidi az Görüntüsü berbat olan yemek saatleri yeselerde defolsalar der gibi sürekli saat kaçta bitiyor saat kaç diye birbirlerine soruyorlar plastik olan masa ve sandalyeler leş gibi ilk kez dün masanın tamamını kaplayan örtü koydular tabi 1 günlüktü ilk geldiğimiz gün operatör şefine söyledik yemek yeme yerlerini çok pis olduğunu karşılığında suratsız bir şekilde hani neresi gösterin diye bir cevap aldık görünen köy kılavuz istememesine rağmen gösterdik yemek yenen yerdeki camları hiç sormayın kuş pislikleri ve leş gibi olması bunlara rağmen hala silinme teşebbüsünde bulunmadılar personelin dediğine göre personel yetersiz ki bu bizi ilgilendirmez ben animasyonu havuzu ve diğer şeyleri inanın geçtim ama midemiz ağzımızda karın doyurmaya çalışıyoruz Sakın tercih etmeyin burada bir çok kişi anı tur ile tartıştığını gördüm nasıl otel diye.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBerbat
İlk günüm ve diğer günlerimi nasıl geçireceğimi düşünüyorum otel pislikten gözükmüyor dışarıdan çamaşır suyu Alıp Öğlen girdiğim otele şu saat 18:30 a kadar banyoyu temizlemekle uğraştım küvetin ve tuvaletin beyaz olduğunu Anca öğrendim yemekhanenin Tesadüfen kapısını açık gördüm az çeşit hatta olmayan ve görünümü görünümü görünce yemek istemediğiniz yemekleri artık yemek istemiyorum kısaca daha ilk günden aç kaldı. İçecekler su tadından gerçek tadını anlayamıyorsun oda saat 16-17 de kapandı diyorlar anı tur ve bu oteli bir daha asla tercih etmem


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumAnimasyon dışında iyi
Animasyon zayıf olduğu kadar bi o kadar da abaza hala bu otelde konaklıyorum üsmimi vermek istemedim ama animasyon daki bütün görevliler oteldeki kozlara yavşamaktan işini yapmıyoşar kimseyle ilgilenmiyolar samimi olmanın bokunu çıkarmış durumdalar bence bi uyarmanızı tavsiye ederim her animasyoncu 1 saatde bir başka bi kızı alıp götürüyor


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumOtelde Tül perde yok. odamızı havuz karşısında vermişler. içeri giriyorsunuz Tül perde yok.kalın güneşlik. kapattığın anda Hapishanede gibisin.kapkaranlık.Açtığında ise tüm Havuz ve sezlonktakiler odayı görüyor. perde istedik. sdece biz değil gelen herkes istemiş. aldığımız cevap ilginçti. perdeleri yokmuş kalınları kapatacakmışız. Personel yetersizdi. çalısanlar kan ter içinde çalışıyor.şefler asık suratlı.sadece odamızı taşıyan 40 yaşlarındaki esmer bellboy bahşiş için odada uzun süre dikildi. kumsalı çok dar ve yetersiz. derin yerde yüzebiliyorsanız şanslısınız...


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumtelefonum çalındı
15 mayısta açılan otelde 18 mayısta kalmaya gittiğimiz ilk gün havuz başında telefonum çalındı. ne kamera var ne bişey. polisi aradık geldi ama kamera olmadığından hiç bişey çıkmadı. Güvenlik müdürü, çalışanlar hiç birşekilde yardımcı olmadı. 2 günlük tatil 2 bin liraya patladı kısaca. koca otelde havuz başında nasıl 1 tane bile kamera olmuyor çok ilginç. güvenlik müdürü geçmiş olsun dedi geçti. ne bir özür ne birşey. tek bir özür dileyen bile olmadı.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumtelefonum çalındı
15 mayısta açılan otelde 18 mayısta kalmaya gittiğimiz ilk gün havuz başında telefonum çalındı. ne kamera var ne bişey. polisi aradık geldi ama kamera olmadığından hiç bişey çıkmadı. Güvenlik müdürü, çalışanlar hiç birşekilde yardımcı olmadı. 2 günlük tatil 2 bin liraya patladı kısaca. koca otelde havuz başında nasıl 1 tane bile kamera olmuyor çok ilginç. güvenlik müdürü geçmiş olsun dedi geçti. ne bir özür ne birşey. tek bir özür dileyen bile olmadı.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum<< Önceki Şikayetler   Sayfa: 2   Sonraki Şikayetler (Sayfa:3) >>
Şikayet Et