Ana Sayfa İletişim

Hotel Club Phokaia Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Hotel Club Phokaia hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Hotel Club Phokaia Konum: , Foça, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 4/ 10 (Kötü)

Can sıkıcı
Yılatdır gıttıgım oteller ıcınde servısı en kotu oteldı...tam pansıyon olmasına ragmen calısanlar daha yemek saatı bıtmeden yemeklerı topluyorlar ne cay ne kahve ıcemıurosun sureklı peslerınde kosturma halındesınız,,,calısanların hepsı kucuk ve deneyımsız ..tatıl yapmayamı geldık zamanlamı yarısmaya bellı degıl...odalarda sabun dısında hıcbır malzeme yok...ıkı gundur burdayız kendı oamızı kendımız temızledık..otelın konumu yerı guzel onun dısında cok buyuk esksıkler var...sıkayet kagıdı ıstedık onun ıcın bıle beyaz bır kagıt verdiler buraya yazabılırsınız dıye...ve yemek yerken guneslenırken en buyuk sorun arılar..sanırım ılaclama yapılmıyor sahıl ve yemek yerınde sızı oldukca rahatsız edıcek ve sokucak kadr arı var kı sabahkı kahvaltımızda basımıza geldı..


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Hotel Club Phokaia Foça

Ismetpasa Mah. 2. Mersinaki Koyu
Foca
Turkey

Şikayet Et