Ana Sayfa İletişim

Menendi Pansiyon Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Menendi Pansiyon hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Menendi Pansiyon Konum: , Foça, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 2/ 10 (Kötü)

Bebek Dostu Değildir
14 Ağustos 2018 salı günü saat 17:30 sularında bir günlük konaklamak istediğimi telefondaki bayana ilettim. 8 yaşında ve 3 aylık bebeğimiz olduğunu söyledim. Bana sizi kabul edemiyoruz. Bebeğiniz olduğu için diye bir cevap verdi. Ben trivago dan sizin oteliniz hakkında yorumları okuyorum. Sitenizi inceliyorum. Sitenizde Bebek Dostu Değildir diye bir yazıda göremedim. Böyle bir ayrımcılığa ilk defa rastlıyorum. Elimden geldiğince herkese bu yaşadığımı anlatacağım. Umarım bir öz eleştiri yaparsınız. Her sitede bu durumu paylaşacağım.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Menendi Pansiyon Foça

Şikayet Et