Ana Sayfa İletişim

Liberty Apart Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Liberty Apart Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Liberty Apart Hotel Konum: , Foça, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 7/ 10 Fena Değil

ÇOK ÇOK GÜZELDİ OTEL PERSONELLİNE TEŞEKKÜR EDERİM. ÖZELLİKLE ÖMER BEY'E,PERVİN HN.,OTELİN SAHİBİ HALİL BEY'E
SESSİZ ,SAKİN ,HUZUR DOLU BİR ORTAM İSTİYORSANIZ TAVSİYE EDERİM.OTEL HEM UYGUN , HEMDE PERSONEL ÇOK İLGİ ,ÇOK İLGİLENİYORLAR .


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumTELEFONU VARMI LİBERTY ALAKART FİYAT NEDİR BİLEN VAR MI.uzun süreli kalınabilir mi.mesela 1 ay
%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumolumlu
FOÇADAKİ EVİMİZ diyebiliriz bu otel için..Biz de kısa süre için ilk kez bu otele gitmiştik ancak 30 gün kalıverdik.NEDEN Mİ...sakin huzurlu doğal kısacası gitmeden olmaz.Babam öylesine sevdi ki bağımlı oldu kışında ordayız bu gidişle..


%80 %20 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumVASAT
Temizlik ve otelin konumu olarak iyi fakat, işletme sahiplerinin tutum va davranışları can sıkıcı.Hiç bir dost ve arkadaşıma öneremem.


%25 %25 %50
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorummuhteşem
bu yıl tatilimizi ailemle birlikte eski foça liberty apart otelde geçirdim.annem yatalak hasta ben bu otel sahiplerinin ilgisi kadar hiç bir yerde görmedim.tam anlamınla bir aile oteli temiz-güvenilir-sevimli bunları arayan gerçekten tatil gibi tatil geçirmek istiyen tüm ailelere kesinlikle öneririm o kadar güzel insanlar ki sahipleri onlara ilgi ve sevgileri için yakınlıkları için ne kadar teşekkür etsek az.otelin yeri ne kadar harikuladeyse sahipleri de bir o kadar muhteşem insanlar.her şey için tekrar tekrar teşekkürler....


%86 %0 %14
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Liberty Apart Hotel Foça

Şikayet Et