Ana Sayfa İletişim

Club Mackerel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Club Mackerel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Club Mackerel Konum: , Foça, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 4/ 10 (Kötü)

1 gun bile degil
Rezaletti. Tek cumleyle giderseniz kavga edersiniz. Jolly Tur'unda altta kalir bir yani yok.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorummükemel üstü
aslında tatil dedince insanları hayali bende para var benı iyi hissettirmidir.bu tatil sürec,nde herkez hersei yazmış ama dönüp ben ne istemiştim o bana ne verdi demek daha iyi olmazmı bu tatil köyünde sezonun basından sonuna kadar 49 odada farklı farklı ınsanlar kaldı ve hemen hemen aynı parayı ve aynı hızmetı aldı.neyse uzun lafın kısası sezon sonu gelmem dıyen sayısı gelenlerden az olduğu için daha iyi hizmet daha iyi müşteri kalitesi için yola devam%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumHARİKA
Tatil köyünün konumu, çevre düzenlemesi,peyzajı ve denizin temizliği, bizleri müşterisi olmaktan çıkarıp konuğu olarak tatil yapmamızı sağladı. Bunda hiç kuşkusuz görev bilinci ile hareket eden tüm personelin katkı ve yaklaşımları etkin rol oynamıştır. Necdet Usta'nın güleryüz ve dikkati ile yemeklerin daha bir tat kazandığını, Yusuf Bey'in efendiliği ve Seyyar Bey'in dost yaklaşım ve yardımı da dinlence günlerimizin iyi geçmesini sağlamıştır.
Eksikliğini hissettiğimiz güvenlik zaafı ki bunun da giderileceğinin ifade edilmesi ile tesis Türk iç ve dış turizmine daha uzunca yıllar hizmet vereceğinden kuşkum yoktur. Teşekkürlerimizle,


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumKonu: Rezervasyon teyidi
Dün akşam bu sayfa ve bugün bizzat telefonda Yusuf Bey ile yapmış olduğum görüşmede, tarafımıza rezervasyon teyidinin e-posta ile iletileceği sözü almama rağmen ekranımda bir giriş kaydı yer almamaktadır.
Acilen yaklaşımınızı rica ederim.
Dinçay Tüfenk
Ülkesel Tercüman Rehber (IRO)


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumİlgi: 27 Ağustos'da Yusuf Bey ile yapılan tel. görüşmesi,
Yukarıda yer alan tarihler için rezervasyon yaptırdığımızı, 31 Ağustos'da telefonla aradığımızda da yazılı teyidi beklediğimiz iletilmişti. Oysa?!
Gereğinin yapılması konusunda acilen bilgilerinizi rica ederiz.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumberbattı
girişte resepsiyonist sigara içiyordu ve bitene dek içti.Görevlilerin hiçbirinde isimlik takılı değildi.odada klima arızalıydı söylememe ragmen önemsemedi ve odada rutubet kokusu vardı.akşam yemeği korkunç, 2-3 günlük köftenin uç kısımları koyulaşmıştı :( 4 geceye 800 TL verdim,o parayla Antalyada çok iyi krallar gibi tatil yapılır. SAKIN GİTMEYİN PANSİYONLAR DAHA İYİ


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumotele 1 gece tatil sepetinden rezervasyon yaparak gittik. otel oda olmasına rağmen vermedi. tatil sepeti fiyatı 255, kendileri 400 istiyorlar. 1 odasının kaldığını ve o odanın turlara açık olmadığını söyleyince ne kadar kızdığımızı tahmin bile edemezsiniz. görevli yok, kurumsal değil, resepsiyondaki eleman keyfine göre karar veriyor. muz cumhuriyetinde bile olmaz diye düşünüyorum.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumYetersiz
Sınıf olarak "Club" değil "Pansiyon" standartlarında olan bir tesis.Bunun sebebi iyi niyetle çalışan alt personel değil tesisin sahibi ve idaresi.Kimi zaman kahvaltıda çay kalmamıştı.Yemekler ilk günlerde elemanlar tarafından masaya getiriliyordu ve yetersizdi çünkü açık büfe rezervasyon yapmamıza rağmen açık büfe yoktu ve açık büfe birkaç gün sonra açıldı.Ayrıca tesis bir yaz okulu ile anlaşmış ve ortaokul çağında çocuklar sabah 7'de kapınızın önünde aralarında konuşuyorlar.Aynı paraya çok daha iyi tesislerde kalınır.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1   Sonraki Şikayetler (Sayfa:2) >>

Club Mackerel Foça

Şikayet Et