Ana Sayfa İletişim

Büyük Hanedan Oteli 2 Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Büyük Hanedan Oteli 2 hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Büyük Hanedan Oteli 2 Konum: , Foça, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 3/ 10 (Kötü)

berbat
ize anlatılanlar ile otelin ilgisi yok.Odada böcekler var..ilaçladıklarını söylediler ama hala böcek var.yemekleri güzel ama çok pahalı..yani dışarda fasıl rakı yapın daha ucuza gelır..%33 %33 %33
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBU OTEL REZALET
Bize anlatılanlar ile otelin ilgisi yok.Odada böcekler var..ilaçladıklarını söylediler ama hala böcek var.yemekleri güzel ama çok pahalı..yani dışarda fasıl rakı yapın daha ucuza gelır..


%33 %33 %33
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Büyük Hanedan Oteli 2 Foça

Şikayet Et