Ana Sayfa İletişim

KAYA İSTANBUL FAIR & CONVENTION HOTEL Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer KAYA İSTANBUL FAIR & CONVENTION HOTEL hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

KAYA İSTANBUL FAIR & CONVENTION HOTEL Konum: , İstanbul, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 6/ 10 Fena Değil

Aldatıldık
15 aralıkta yılbaşı için nezih ve kaliteli diyerek kişi başı 265 tl den 5 kişilik yer ayırttık ve bedelinide peşin ödedik 30 aralık günü sitede gezinirken aman allahım ne göreyim aynı proğram 168 tl ye inmiş yani kaya ramada plaza bize 500 tl ye yakın erken ödeme indirimi 😄😃😄 yapmış oldu varmı böyle bir ticari zihniyet hiç yakışmadı kaya ramada PLAZA


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumikinci kere tercih ediyorum. inanılmaz bir hizmet, konfor, yemekler, oda servisi, yemekler, güleryüz, spa merkezi hepsi birbirinden mükemmel. roof ta yemek yemenin keyfini anlatamam. İş için geldim ancak dinlenmek içinde kesinlikle tekrar geleceğim.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumHARİKAYDI
Birkaç günlüğüne İstanbula iş dolayısıyla geldim.Kaya Ramada'da kaldım.
Herşey çok güzeldi.Kaldığım oda otelin yemekleri çok güzeldi,ayrıca çalişanların güler yüzlülüğü.
Bir daha istanbula gelecek olursam kesinlikle Kaya Ramadada kalacağım ve çevremdeki herkese tavsiye edeceğim.
Tekrar herşey için teşekkürler.%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumFuar için gidecekseniz Kaya Ramadayı tercih etmelisiniz gittim ve çok memnun kaldım.odalar çok rahatı ve muhteşem deniz manzarasına sahip.yemekler çok zengin. personele güleryüzlü ve yardımseverliliğinden dolayı tsk ederim.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumben 20 yıllık otelciyim böyle rezil bir sistem görmedim.ilk defa otel rezerve yaparken somra ki gün aramamı isteyen bir otelle karşılaştım.Bu 5 yıldızlı bir otel için eksi bir davranış olsa gerek bu düzeni ve tutumu bir müşteri olarak göz önünde bulundurmanızı isterim. otele gelmeden memnuniyetsizlik yaşadım, ve tercihimi başka yerlerde yapacağım.Küçük bir işletme değilsiniz ama bu tür şeyler hem sizi hem işletmenizi küçük duruma düşürebilir.

GÜRSEL TURHAL


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

KAYA İSTANBUL FAIR & CONVENTION HOTEL İstanbul

Şikayet Et