Ana Sayfa İletişim

Ceylan Intercontinental Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Ceylan Intercontinental Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Ceylan Intercontinental Hotel Konum: , İstanbul, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 4/ 10 (Kötü)

Kahvaltısı Çok Kötü
Hafta sonunda eşim ve çocuğumla birlikte konakladık, deniz manzaralı oda için denecek kötü bir şey yoktu, çalışanlar da gayet iyiydi fakat otelin kahvaltısı için aynı durum söz konusu değil. Bir kahvaltı ancak bu kadar kötü olur. Aynı otelde 2015 yılında da iki kere kahvaltı yapmıştık, çok memnun kalmıştık. Bu sene kahvaltısını çok bozmuş hem kalite hem çeşit bakımından.10 ytl'lik bir kahvaltı bile değildi. Peynir çeşitleri yok denecek kadar azdı, tulum peyniri yerine lor peyniri, ceviz yerine leblebi koymuşlar, kaymak yoktu, domatesin bile en ucuzu vardı. Ekmek çeşidi hem azdı bir de üstelik bayattı. Pankekin yanında çikolata sosu diye nişasta, şeker, su ve kakaodan yapılmış sulu muhallebimsi bir şey sunmuşlar. Hiç çikolata sosu görmesek gene lezzetsizlik bakımından yenmezdi. Çikolatalı fındık kreması yoktu. Olması gerektiği halde olmayan o kadar çeşit var ki hepsin yazmam mümkün değil. 5 yıldızı bırakın, 3 yıldızlı bir otel kahvaltısı bile etmezdi. Hiçbir şey yiyemedim sadece çay ve kahve içerek kahvaltımı yaptım. Madem 5 yıldızlı bir otelin kahvaltısını sunmayı otel bütçesi kaldırmıyor o zaman hiç kahvaltı vermeyin. Yazık, insanları enayi yerine koymaktan vazgeçin! Bir daha asla gitmem. Halbuki evime yakın bir oteldi, memnum kalsaydım gene gelmeye devam ederdim.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumsağlık nedeniyle
Yukarda belirttiğim tarihler arasında ayağımdan geçirdiğim ağır bir ameliyat sonrası 9 günümü otelinizde geçirdim. Bu süre içinde yatalak vaziyette olduğum için HİÇ dışarı çıkmadim. 705 nolu odada 7/24 yattım. Kat hizmetliniz Şazimet hanım benimle çok ilgilendi. Bir isteğimi ikiletmedi. Kendisi beni koltuğa oturtup hergün yataklarımı odamı pırıl pırıl topladı.Güleryüzü, saygısı, temizliği ve insanlığı karşısında gerçekten mahcup oldum. Bu süre içinde hastanede yatsaydım bu kadar temizlik ve ilgi görürmüydüm bilemiyorum. Bu kadar kalliteli elemanlar çalıştırdığınız için sizleri tebrik ediyorum. 15 gün sonra doktor kontroluna geldiğimde tekrar misafiriniz olacağız inşallah.Başarılarınızın devamını dilerim.LÜTFİYE HACINURİOĞLU


%0 %0 %100
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Ceylan Intercontinental Hotel İstanbul

Şikayet Et