Ana Sayfa İletişim

Allstar Aziyade Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve Şikayetler


Mesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Allstar Aziyade Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Allstar Aziyade Hotel Konum: , İstanbul, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 2/ 10 (Kötü)

sorunlu
Sultanahmet aziyade otelde geçirdiğim tatil sırasında kaldığım odada 2 gün boyunca çok kesif bir koku vardı. Birkaç kez temizlik görevlilerini uyarmama rağmen sıkıntılı durum ortadan kalkmadı. En sonunda kendim tuvaleti dip köşe araştırmaya başladığımda temizleme fırçasının bulunduğu kabın kümelenmiş yemyeşil pislik içinde olduğunu gördüm ve etrafa o pis kokunun buradan yayıldığını farkettim. Resepsiyona durumu ilettiğimde tuvaleti temizletmem için ekstra para istediler. Sinirlerim bir anda boşaldı. Sakın bu otelde kalmayın, sizlere tek tavsiyem budur...  Sayfa: 1  

Allstar Aziyade Hotel İstanbul

Şikayet Et