Ana Sayfa İletişim

Butiks Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve Şikayetler


Mesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Butiks Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Butiks Hotel Konum: , Antalya, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 2/ 10 (Kötü)

Kabus gibi tatil

Çok kötü bir oteldi. Tuvalet her yer pislik içinde. Bize kirli havlu vermiştiler. Priz düşüyordu. Tv, kilima wi fi çalişmiyordu. Seslerden uyumak olmuyordu. Arti Mikail isimli çalişanin sorumsuzluğu yüzünden uçağimizi kaçirdik. 2. Kes bilet aldik pahasina. Özür dilenmek ve zararin karşilanmasi yerine Mikail beyden kabalik ve saygisizlik gördük. Bize kabus gibi tatil yaşattilar. Kesinlikle bu oteli resimlerine aldanipta seçmeyin.
Rezalet
Rezalet bir otel idi. Konyaaltinda Altinkum mah 427 yerleşiyor. Haritada güzel resimlerine ve yerleşme alanına kanipta gitdik. gitmez olaydik. Tüm tatilim mahvoldu. Kirli havlu, açik priz, tualet kullanılmış, berbat kokuyordu. O kadar kalitesiz mazemelerden yapilmis bir otel ki, odanda bile otursan koridordan yürüyen kişinin sesi sanki senin odandaymis gibi gelir. Seslerden, ciziltidan uyumak olmuyordu. saç kurutma makinesinin sadece öyle duruyor. Oskürsen ondan daha sıcak hava gelir. Böyle rezalet otel görmedim. Otelde çalışan Mikail Köseoğlunun sorumsuzluğu yüzünden ucağı kaçırdık. Özür dilemek ve zararın karşılanmağı yerine saygisizlik ve kabalik gördük. Tüm planlarım tatilim sörumsuz Mikail denilen adam yüzünden alt üst oldu. Sakin o otelde rezeve yapmayin. Yaptizisa bile hemen iptal edin. En azindan sinirleriniz ve tatilinz mahv olmaz.  Sayfa: 1  

Butiks Hotel Antalya

Şikayet Et