Ana Sayfa İletişim

Altınkum Tatil Köyü - Altinkum Resorts Hakkında Yapılan Yorumlar ve Şikayetler


Mesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Altınkum Tatil Köyü - Altinkum Resorts hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Altınkum Tatil Köyü - Altinkum Resorts Konum: , Mersin, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 4/ 10 (Kötü)

berbat
ailecek dinlenmek için gittiğim bir tatil köyü. görünüşte tatil köyü hayvan dostu bir köy okadar hayvan severki akşam olduğu zaman sivri sinekler bırakmıyor peşinizi ,vallaha olmaz kanını emmeden bırakmam diyor. sahil 800 metre uzakta gidene kadar yorgun düşüyorsun , şöyle bir uzanıp dinleneyim dersen acele etme bence önce sağlam bir şezlong ve şemsiye bulman lazım . sahilde lavabo ve vc sıkıntılı el yıkama zaten yok . duş var gibi sahilde içme suyu yemek yok sahile giderken satın alıp götürmen lazım. geri geldin odaya çıktın dinleneyim diye klima sağlamsa serin serin yatarsın . yatak odalarında klima yok vantilatör koymuşlar ses den yatırmıyor . bari havuza girelim diyorsun şemsiye sıkıntısı burdada var sabit olduğu için çeviremiyorsun köpek lerle beraber yüzme ihtimaliniz var. temizlik sınırlı yazacak çok şey var gerisini size bırakayım.  Sayfa: 1  

Altınkum Tatil Köyü - Altinkum Resorts Mersin

Silifke

Şikayet Et