Ana Sayfa İletişim

Jasmine Court Hakkında Yapılan Yorumlar ve Şikayetler


Mesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Jasmine Court hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Jasmine Court Konum: , Mersin, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 3/ 10 (Kötü)

Berbat
Otel eski. Personel yok ortalıkta. Terkedilmiş gibi. Muhtemelen kaçamak buluşmalar için kullanılan bir mekan. Aile için uygun bir ortam değil. Odalarda bakımsız ve pis. Kesinlikle konaklamanızı tavsiye etmemBen 26.08.2016 tarihinde giriş yaptım. Kezinlikle tavsiye etmiyorum. Adamllar parayı ppesin alıyorlar. Cunku otel berbat. Onuda bosverin hizmet anlayışı sıfır . Adamlar otelden çıktıktan sonra duş almamiza yardımcı bile olmadi. Disarda hortumla dus alin dediler. Hizmet anlayışı bu iste. Bunu soyleyen isletme sahibi düşünün hizmet anlayışını istefuhuş,tefecilik,oda gözetleme,hırsızlık ne ararsanız var bi hafta burnumdan geldi..gidenler parayı peşin ödemeyin..yoksa çıkmak istediğiniz anda para ödemiyorlar..  Sayfa: 1  

Jasmine Court Mersin

Temmuz Cad. 20
Mersin
Turkey

Şikayet Et