Ana Sayfa İletişim

Wind of Lara Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve Şikayetler


Mesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Wind of Lara Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Wind of Lara Hotel Konum: , Antalya, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 2/ 10 (Kötü)

Kurban bayramını berbat eden hotel.
Kurban bayramını kutlamak için gittiğimiz bu hotel, tek cümleyle bayram keyfimizi kaçırdı.
Bayramın ilk günü öğle yemeğinde kırmızı et bile yoktu ve baklava benzeri bir bayram tatlısı bile vermediler.
Yemekler dışında, havuz hijyeni de oldukça kötüydü. Otelin tek güzel yanı sabah kahvaltısında verilen taze sıkılmış portakal suyu. Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Saygılarımla...
  Sayfa: 1  

Wind of Lara Hotel Antalya

Kemerağzı Mahallesi, Meydan Bulvarı, 1003 Sokak, No: 8 Kundu, Antalya, Turkey, 07110 Aksu/Antalya

Şikayet Et