Ana Sayfa İletişim

Miami Garden Resort Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Miami Garden Resort hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Miami Garden Resort Konum: , Muğla, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 0/ 10 (Kötü)

İşletme gerçekten kötü
Bodrum'da Miami Garden Resort fotoğraflardaki ile alakası olmayan bir barınma sunuyor. Girdiğimiz odanın duşakabini 1 kişinin çok zor girip duş alabileceği küçüklükteydi. Özellikle kadınların orada saçlarını yıkamaları neredeyse imkansız. Dikkat edin zaten fotoğraflarda duşakabini koymamışlar. Musluktan akan su o kadar kötü ki dişini fırçalamak isteyen herkes yorumumu hatırlayacaktır. Ağza su almaya çekineceksiniz ve en kötüsü maalesef musluktan akan aynı şu havuzunda da var. Havuzda ağzınıza su kaçmadan yüzebilirseniz eğer diğer sorun yanı havuzun sıcaklığını tartışırız. Yemek yediğimiz masalar katiyen temizlenmiyor. Çalışanların üzerindeki tek tip kıyafet bile temizlikten nasibini almamıştı. Ek olarak çalışanlar katiyen hijyene önem vermiyor. Barda içecek isteyin, çıplak elle buz koyuyorlar. Peçete bitti deyince kenardaki kirli peçeteyi tavsiye etti başka biri. Yemekler gerçekten kötü.
Tavsiye: ille de gidecem mi diyorsunuz; Mutlaka nevresim takımlarınızı götürün. Hergün bir şişe su alın onunla diş fırçalayın. Banyo terliği götürün vs.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Miami Garden Resort Muğla

Şikayet Et