Ana Sayfa İletişim

Temple Miletos Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Temple Miletos Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Temple Miletos Hotel Konum: , Didim - Altınkum, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 2/ 10 (Kötü)

Yok boyle bir rezalet
Hersey dahil gittim aksam yemeginde cocugum bana ve kendine icecek aldi geldi annesi ile kardeside istedi onlarada aldi geldi sonra bizim iceceklerimiz bitti tekrar almak icin gitti geldi arkasindan bir calisan geldi bu icecekleri kim iciykac kisisiniz siz diyerek bagirmaya basladi konuyu izah ettim otel yonetimine sikayetetmeme ragmen ilgilenmediler sonra baska arastirmalar yaptim odedigim faturada otel ismi degil de bir yumurtaci ismi cikti adamlar nakit odemelerden resmen vergi kaciriyorlar siz siz olun bu tur yerlere nakit odemeyin%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Temple Miletos Hotel Didim - Altınkum

Şikayet Et