Ana Sayfa İletişim

Foça Ensar Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Foça Ensar Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Foça Ensar Hotel Konum: , Foça, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 6/ 10 Fena Değil

Müütevazi fakat oldukça iyi kalitede hizmet aldık.Personel güler yüzlü ve çok cana yakındı.Kahvaltı çok doğal ve çeşitliydi.Odaları dekorasyonu ve otelin genel olarak dekorasyonu harikaydı.Balkondan bakınca görülen manzara huzur vericiydi.Özellikle akşam gün batımına aşık olduk diyebilirim.Foçaya yolum düşerse kesinlikle tekrar geleceğim.Tanıdıklarıma da tavsiye edeceğim bu oteli.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumPersoneller tam bi ukela ve saygisizlar
Otelde annem ve edim kaldi fiyatta kahvalti var dediler ama bizimkilere kahvalti yapamazsiniz demisler ve aradim bna edmedik hakaret kalmadi kesinlikle gitmeyin


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumKonum olarak limana yakın odamız fetah ve temiz kahvaltı zengindi
kahvaltı çok çeşitliydi personel ve işletme sahibi abdullah bey çok ilgilendiler çok teşekkürler :))


%0 %0 %100
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Foça Ensar Hotel Foça

Şikayet Et