Ana Sayfa İletişim

ERDEK MİNİ MOTEL Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer ERDEK MİNİ MOTEL hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

ERDEK MİNİ MOTEL Konum: , Erdek, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 2/ 10 (Kötü)

tatil yapamadım
merhabalar. erdek mini motelde 16.07.2015-17.07.2015 tarihleri arassında rezervasyon yaptırdım. ücretimi ödedim ne yazikki. eşim rahatsızlandığından dolayı mini moteli aradım rica ettim. ileriki bir tarih verebilirmisiniz diye. onlarda 21.07.2015-22.07.2015 tarihleri arasında verebileceklerini dile getirdiler yanlız otelimiz çok dolu olduğundan birgün bir odada diğer gün başka bir oda tahsis edebilirim dediler. sıkıntı değil dedim. maksadım tatil yapmaktı. mesleğim asker olduğundan dolayı günümüz haberlerinde tsknın izinleri iptal edildi ve derhal görev yerlerimize dönmemiz emredildi. 20.07.2015 tarihinde saat 23 sularında tekrar motele gittim. durumu anlattım. benim derhal görev yerime dönmem gerek diye izah ettim. beni anlayışla karşıladıklarını düşünmüştüm. iban numaramı istediler benden yazdım ve çıktım. 21.07.2015 tarihinde yola çıktım görev yerim olan diyarbakırda işime başladım. 31.07.2015 tarihinde saat 21:00 sularında moteli tekrar aradım ücretimi göndermemişsiniz diye. verilen cevap beni çok şaşırttı. ücretinizi vermiyeceğiz siz askerlik mesleğinizi seçtiniz ben ise otelciliği seçtim. ve siz rezervasyonu iptal ettiniz bunun ücretini izinlerinizi iptal eden kişiden alın yani genelkurmaybaşkanından . sizlere soruyorum bu yapılan turizimciliğe ve insanlığa siğan bir davranışmıdır? bundan dolayı ben dolandırıldım bu motel tarafından kesinlikle ve kesinlikle önermiyorum. devletin askerine bunu yapanı ben yakıştıramıyorum. kesinlikle hakkımı helal etmicem bunun hakkındada yasal işlem başlatacağım. kesinlikle önermiyorum arkadaşları.....


%25 %0 %75
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

ERDEK MİNİ MOTEL Erdek

Şikayet Et