Ana Sayfa İletişim

Konuk Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Konuk Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Konuk Hotel Konum: , Erdek, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 5/ 10 Fena Değil

Her şey mükemmeldi
Geçen sene eşim ve benim ailelerimizle gittiğimiz bir oteldi. Evet otel biraz eskiydi ama temiz, bakımlıydı. Çalışanların ilgisine ve hizmetine bayıldım. Burdanda çok teşekkür ediyorum hepsine tek tek :) gitmeden önce internette okuduğum bazı kötü yorumlar gözümü çok korkutmuştu ama insanlar neden öyle şeyler yazmış anlamadım biz bir sıkıntı yaşamadık ve her şeyden memnun kaldık. Otel beklentimin üzerindeydi, yemeklerinden bahsetmeden edemicem. Enfes leziz yemekleri vardı. Benim gibi titiz ve herkesin yemeğini yiyemeyen bir insan bile memnun kaldıysa? Herkese tavsiye ediyorum.:)


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumotelin rezilliği
Bu güne kadar gördüğüm, açık ara en kötü otel, Her şey eski, televizyon, klima, buzdolabı, çarşaflar, yatak, kapılar aklınıza gelebilecek bütün eşyalar. temizlikten eser yok
yönetime ilettiğinizde gayet pişkin bir şekilde yapacak bir şey yok diyebiliyorlar. eşinizle beraber, birleştirilmiş, rahatsız iki ayrı yatakta yatmak zorundasınız, odanızın değiştirilmesini istediğinizde çift kişilik yatak olmadığını ve bizlerden anlayış beklediklerini söylüyorlar. odada kullanılan havlular, sanırım yumuşatıcı kullanmadan yıkadıkları için genelde sert oluyor.. Sıcak su yok,soğuk suyla duş almak zorunda kaldık.. wifi ortak alanlarda gösteriliyor fakat çekmiyor, yok gibi bir şey. kahvaltı ve yemek konusuna girmek bile istemiyorum!
tesisin önündeki deniz kötü,daha fazla açılmak için yosunları geçmek zorundasınız ki bunu yapmak rahatsız edici. çünkü yosunlara değmeden geçmeniz imkansız.çalışanların kimisi bir şeyler yapmaya çalışırken kimisi de sorumsuzca davranabiliyor.böyle olunca iyi bir şeyler yapmaya çalışanların da hakkı yenmiş oluyor, çabaları boşa gidiyor. hatta bu rezilliklerden dolayı otel işletmecilerinden daha fazla utanan çalışanla bile tanıştım. hayatım boyunca, kaçarcasına ayrıldığım ilk otel burası oldu.otele girişimizde bizi hiç bir kibarlık belirtisi göstermeden karşılayan işletmeci hanımefendi, bizi tek kelime etmeden uğurladı. kısaca bize, sanki bir misafir, bir müşteri değilmişiz de, bize bedavadan tatil çıkmış, onlarda tek kuruş almadan bize hizmet etmek zorunda kalmışlar gibi davrandılar.
hala bir şeyler yapmak yerine, kendilerinden şikayetçi olan müşterilerini çok az kişilermiş gibi göstermeye çalışan, çok fazla memnun müşterisi olduğunu iddia edebilecek kadar pişkin olmak gerçekten bir meziyet olsa gerek.
%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Konuk Hotel Erdek

Şikayet Et