Ana Sayfa İletişim

Ceylanoğlu Gladius Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Ceylanoğlu Gladius Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Ceylanoğlu Gladius Hotel Konum: , Asos, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 0/ 10 (Kötü)

felaket
Bayram tatilinde ilgili otele tavsiye üzerine gittik.Ancak herşey şaka gibiydi.Kaldığımız oda sözde VIP oda idi.Ancak ; odanın kapısı kilitlenmiyordu,tuvaletin sifonu çalışmıyordu,buzdolabı saç kurutma makinesi gibi temel eşyaların hiç birisi yoktu.İşin en acısı odada sıcak su bile yoktu.Akşam yemeklerinde sınırlı olan sıcak yemekler ücretli.Buraya verilen günlük ücretin 30 tl üzerine tam pansiyon 5 yıldızlı profesyonel tesislerde kalınırken verdiğimiz yüksek ücret karşılığında amatör ve standart altı bir hizmet aldık.Gidecek olanlara özellikle belirtilir..


%50 %0 %50
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumREZALET!!! l 9 Ağustos 2013
ŞİDDETLE GİTMEYİN DİYORUM NEDENLERİ İSE: öncelikle çok kotu bir isletme rezilliği var otele geldiğiniz anda rezillik başlıyor. öncelikle otelde vale veya bel boy yok önleminizi ona göre alin..arkadaşlar otel işletmesisin politikası tamamen biraz daha fazla para kazanayım derdin de bunun için ne yeterince personel var ne de yeterince ilgi,otele bakım yapmıyorlar bahçedeki çimenlerin hepsi kurumuş toprakta yürüyorsun..odamızda buzdolabı yok neymiş arızalıymış ücrete tabiymiş!! sitede ve broşürlerin de bu şekilde yazmıyor ama !! başka odalarla konuştum otelin çoğunda yok biz bu duruma dayanamadık 1 gün önce otelden çıkış yaptık..


%0 %0 %100
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumKorkunç :(
Neredekal daki yorumları görüp gittim, hayal kırıklığına uğradım. İkiz yatağı, iki adet tekli yatağı birleştirerek oluşturmuşlardı, çok rahatsızdı. Akşam yemeği çok kötüydü ve kahvaltı kötüydü ve telefonda bin kere sordum bebeğime öğlen yedirecek bir şeyler bulabilir miyim diye, istediğinizi hazırlarız dediler fakat çorba yapabilir misiniz diye rica ettiğimde, aşçı yapamayacağını söyledi dediler. Alternatif olarak bebeğime soğuk mezelerden (deniz börülcesi, midye vs. ) seçebileceğimi belirttiler. Bunun üzerine biz otelden ayrıldık. Bebekle gitmek için ideal bir yer değil.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumREZALET
ŞİDDETLE GİTMEYİN DİYORUM NEDENLERİ İSE: öncelikle çok kotu bir isletme rezilliği var otele geldiğiniz anda rezillik başlıyor öncelikle otelde vale veya bel boy yok önleminizi ona göre alin..arkadaşlar otel işletmesisin politikası tamamen biraz daha fazla para kazanayım derdin de bunun için ne yeterince personel var ne de yeterince ilgi,otele bakım yapmıyorlar bahçedeki çimenlerin hepsi kurumuş toprakta yürüyorsun..odamızda buzdolabı yok neymiş arızalıymış ücrete tabiymiş!! sitede ve broşürlerin de bu şekilde yazmıyor ama !! başka odalarla konuştum otelin çoğunda yok biz bu duruma dayanamadık 1 gün önce otelden çıkış yaptık..


%0 %0 %100
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Ceylanoğlu Gladius Hotel Asos

Şikayet Et