Ana Sayfa İletişim

Palmira Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve Şikayetler


Mesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Palmira Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Palmira Hotel Konum: , Antalya, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 4/ 10 (Kötü)

gitmeyin
Kurban Bayramı tatili için Adrasan Palmira Otelde rezervasyon yaptırdım. Her sene gittiğim bu oteli daha önce Berrin Hanım işletiyordu. Rezervasyon yapan kişi "Berrin hanımın hasta olduğunu ve kendisinin Berrin hanımın kaynı olduğunu"söyledi. İsmini vermeyen bu bey beni bayramdan önce arayarak"rezervasyon yaptırdığınız odada bir başka kişi kalıyor, siz başka bir odada kalıp daha sonra rezervasyon yaptırdığınız odaya taşınsanız"şeklinde bir teklifte bulundu. Bu duruma itiraz ettiğim için ise"sizin gibi müşteri istemiyorum, rezervasyonunuzu iptal ediyorum"şeklinde kaba bir davranış sergiledi. Bu kişi bir kişi yerine iki kişiden alacağı ücreti düşündüğü için bu çirkin davranışı şahsıma sergiledi. Bayram tatili ilan edilmesi nedeniyle konaklayabilecek başka bir otel bulamadım. Tatil planım kötü zihniyetli bir kişi yüzünden suya düştü. Doç. Dr. Rezan Demiralay. Ak Parti Milletvekili Aday Adayı  Sayfa: 1  

Palmira Hotel Antalya

Şikayet Et