Ana Sayfa İletişim

Huzur Tatil Köyü Akçakoca Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Huzur Tatil Köyü Akçakoca hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Huzur Tatil Köyü Akçakoca Konum: , Düzce, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 5/ 10 Fena Değil

İnternetten gördük ve gittik doğa çok güzel lakin evler ,yatak,yorgan ev ortamı çok pis .sahip i benim 300 TL mi iade etmedi .yine gidecek insanlar var ise günlük para odeyin toplu odemeyin üzerine yatıyor hasan bey.kisaca gidilecek bir yer değil pişman olursunuz%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumHuzurlu
3 bayan çocuklarımız ile geldik inanılmaz huzurlu ve sakin bir tatil geçirdik. Eğer eksik birşey Çarda oda buraya gelen bazı misafirlerin arkamdan başkası kullanmayacak mantığı ile hareket etmesidir. Burayı birkaç yıl önce devralan aile elinden gelenin en iyisini yapmış. Odaları aldığımızda tertemizdi , nevresimler de aynı şekilde . Sahiline gelince burada denize giremiyorsanız başka yerde de giremezsiniz.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorummuhteşem yer
muhteşem bir yer kumsalıyla manzara sıyla ailenizle gide biliceğiniz ender yerlerden biri pılajı kum denizin içinde en ufakbir yosunyok ve tertemiz bukadar güzel biryer beklemiyordum giderken işletme sahibi hasan beyin her müşterisiyle teker teker ilgilenmesini söylememe gerek bileyok herkezin gidip görmesi gereken yerlerden biri seneye tekrar gitmeyi düşünüyorum.


%33 %11 %56
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Huzur Tatil Köyü Akçakoca Düzce

0 380 622 42 62
0 532 294 45 04 ( Hasan Delihasanoğlu)
Batı Karadeniz in önemli turizm merkezlerinden biri alan Akçakoca; İstanbul, Ankara, Bursa, Kocaeli gibi metropollere 2.5 ? 3 saat uzaklıkta olup otoyolla çok kolay bir ulaşıma sahiptir.Hangi yönden gelinirse gelinsin D.100 otoyolunun Düzce ili turnikelerinde çıkış yapılarak Akçakoca yoluna girilir. 35 km.lik şehirlerarası yolu yeşillikler içinde kat ederek Akçakoca?ya varılır. Akçakoca?ya İstanbul ve Ankara?dan düzenli olarak otobüs seferleri vardır. Belli başlı firmalar:Üstün Erçelik, Metro,Ulusoy... Ayrıca Bursa üzerinden Antalya ? İzmir seferlerini yapan Kdz. Ereğli bağlantılı otobüslerden bu istikamette seyahat edecekler yararlanabilirler.

Şikayet Et